Manželka a syn Sulejmana: Jak dnes vypadá hlavní herec Halit Ergench z „Velkolepé století”

Khalit Ergench zamiloval do sebe miliony televizních diváků. Hrál majestátní historickou postavu – sultána Sulejmana v již kultovním seriálu „Velkolepé století“. A jaký je sultán v reálném životě?

Zdroj: odnaminyta.com

Khalit Ergench je skutečná legenda z Turecka. Stal se jedním z nejpopulárnějších herců nejen ve své zemi, ale také v mnoha zemích východní Evropy. Přitom ve své nejslavnější roli ztělesnil jednu z nejslavnějších osobností Turecka — sultána Sulejmana.

Kolem této osoby se točí a dodnes stovky legend a převyprávění, nicméně to lze říci i o hrdinech seriálu „Velkolepé století“, které přenesly celou atmosféru Turecka středověku.

Sulejmanovi „ve skutečnosti“, Halitovi Ergenchovi, je dnes 50 let. Už jedenáct let je ženatý s herečkou Berguzar Korelovou a v roce 2010 se jím narodil syn Alih.

Zdroj: odnaminyta.com

V březnu 2020 milující manželka darovala herci druhého syna. Jméno dítěte zatím nebylo zveřejněno a v tisku se zatím neobjevily fotografie novorozence. Šťastní rodiče však nadále přijímají gratulace na svou adresu.

Zdroj: odnaminuta.com

K dnešnímu dni, po skončení natáčení legendárního „Velkolepého století“ turecký herec zůstává nejžádanější a nadále aktivně pracuje.

Ve své zemi on získal popularitu dlouho předtím, než ho poznala celá Evropa jako sultána Sulejmana. Proto tvůrčí krize Khalit rozhodně netrpí. O to více je stále atraktivním a impozantním mužem.

Zdroj: odnaminuta.com

Share