Marek Eben vyprávěl svým blízkým o svých zdravotních problémech: jejich reakce ho překvapila

Nikomu se nelíbí, když má nějaké zdravotní problémy. I když je to zanedbatelný problém, je to stále nepříjemné. Kdysi slavný moderátor Marek Eben měl trombózu a pro něj to byl problém. Reakce jeho blízkých ho ale překvapila. Uvedl to web idnes.cz.

Mnoho Čechů zná moderátora Marka Ebena například díky show StarDance. Součástí jeho úspěchu je, že má smysl pro humor a umí vtipkovat.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Dělá to nejen v práci, ale i doma, když nastane nějaká vhodná situace. I když si všichni dobře uvědomují, že jeho osobní život je dost obtížný.

Před 33 lety prodělala mozkovou příhodu jeho manželka Markéta Fišerová. Po této nehodě byla upoutána nainvalidní vozík.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

Sám moderator ji ale vnímá jako zdravou. Proto si někdy neváhá stěžovat své manželce na své zdravotní problémy, které u něj někdy vznikají.

Marek Eben přiznává, že si občas stěžuje na nějaké pitomosti. Jednou si například stěžoval, že má trombozu v noze a že kvůli tomu je nucen nosit stahovací punčochu.

Ilustrační foto Zdroj: tv.blesk.cz

Když to řekl své manželce, začala se upřímně smát. Ale pak se začali smát oba. O tomto případě moderátor řekl pro idnes.cz.

„Uvědomíte si, že prkotiny, které se dějí vám, a ve vašich očích jsou veliké, jsou banální, když máte vedle sebe někoho, kdo musí zvládat tisíckrát horší věci,“ řekl Marek Eben.

Ilustrační foto Zdroj: youtube.com

To může někdy každému připomenout, že jeho situace ještě není tak špatná, jak si o tom sám myslí. Někdy naše problémy nejsou tak velké jako u některých našich blízkých.

PSALI JSME: „NA PRVNÍ POHLED SI JICH MNOZÍ ANI NEVŠIMNOU“: JAK SE ZMĚNILA TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ

PŘIPOMÍNÁME: KOJIT BUDU TAK DLOUHO, JAK DLOUHO SI TO BUDOU PŘÁT MÉ DĚTI: ŘÍKÁ MAMINKA PĚTILETÝCH TROJČAT

Share