Mateřský instinkt: Fena vykrmila osiřelé koťata v útulku

Hrdinkou tohoto unikátního příběhu je fena Georgia, který šokovala zaměstnance útulku tím, že začala vychovávat cizí mláďata.

Zdroj: mimimetr.me

Georgii odvezli do útulku, když se vyčerpaná hladem procházela po opuštěných silnicích v Arizoně. Fena byla těhotná a jedla té zbytky, které našla na ulici. Kvůli nedostatku jídla trpěla její batolata: štěňata přišla na svět mrtvá a sama Georgia upadla do deprese. Chudák začala projevovat agresivitu, okusovat voliéru a kazit matrace. Pracovníci útulku se báli přiblížit ke zvířeti.

Zdroj: mimimetr.me

Zdroj: mimimetr.me

Chování psa se dramaticky změnilo, když se v centru objevily tři malé koťata, které zůstaly bez matky. Někdo ze zaměstnancu se je pokusil přivézt do voliéry feny, která nejprve očichala drobky a pak je začala pečlivě olizovat.

Zdroj: mimimetr.me

Poté fena si vzala koťata k sobě a pečlivě je držel v zubech. Od té chvíle byla mnohem klidnější. Georgia převzala péči o cizí děti a pravidelně je krmila. Nyní konečně našla harmonii ve svém srdci.

V současné době koťata trochu vyrostla a již našla budoucí majitele. Georgii také nezůstala stranou a totu skvělou fenu si vezmou lidé, kteří jedno z koťat adoptují.

 

 

Share