Matka dvou dětí našla dětskou kresbu ve svém domě: nebyla ale vůbec šťastná, ale požádala o rozvod

Smutný příběh matky dvou dětí nemůže nikoho nechat lhostejným. Ukázalo se však, že muži jsou tak mazaní a je těžké jim uvěřit, zvláště když pracují v jiném městě. Ale měli byste mít pocit hrdosti a neměli byste tolerovat zradu.

Zdroj: fatelines.net

Belinda se se svým manželem setkala dost pozdě. Vždy však chtěla mít rodinu, spolehlivého manžela a milující děti. Takže byla otevřená vztahům a dokonce se rozhodla zaregistrovat na seznamovací stránce. Tam se setkala s Eddiem, se kterým nejprve mluvili, a pak se jejich vztah stal hlubším.

Zdroj: gnk-shop.ru

Našli spoustu společného, ​​bylo to spolu zajímavé, takže se rozhodli oženit. Ale její manžel pracoval v ropné společnosti a byl donucen opustit dům na osm dní na stráži a poté byl šest dní se svou rodinou. Ale Belinda si tento životní styl osvojila a dokonce si na něj zvykla.

Zdroj: gnk-shop.ru

Brzy měl šťastný pár dvojčata. A tady to pro ženu bylo těžké, protože její manžel byl na stráži a malé děti vyžadovaly hodně pozornosti. Ale natáhla se. Když děti začaly vyrůstat, bylo to mnohem snazší a Belinda se dokonce mohla vrátit do práce. Byla šťastná, protože měla nádhernou rodinu. Žena měla všechno, o čem kdysi snila.

Zdroj: gazeta.ru

Jednou, když byl její manžel znovu na stráži, se Belinda rozhodla vzít si knihu, kterou její manžel tolik měl rád a kterou neustále četl. Když ji však otevřela, uviděla dětskou kresbu. Nejprve se usmála a věřila, že Eddie je dobrým a milujícím otcem, který s ním drží dětské kresby.

Zdroj: fatelines.net

Ale při pohledu blíž Belinda téměř omdlela. Šokovalo ji, že kniha obsahovala cizí dětskou kresbu podepsanou Nate. Toto dítě to dalo svému otci. Ale v Belindově rodině nebyli děti s tímto jménem. Když se Eddie vrátil z práce, okamžitě mu ukázala kresbu a požadovala, aby se ve všem přiznal.

Zdroj: fatelines.net

Muž musel se přiznat, že má ve městě, kde pracuje, jinou rodinu. Jméno jeho ženy je Natasha a jméno jeho dítěte je Nate. Belinda, když to všechno slyšela, nedokázala to vydržet, vyhodila ho z bytu a brzy se rozvedla. Eddie se nastěhoval k Natashe, ale Belinda ji našla na internetu a vyprávěla svůj příběh. Když to Natasha slyšela, Eddie také vykopla a nikdy víc s ním nekomunikoval.

Share