Vaši prarodiče vás povedou životem: Zvláštní magický vztah má každý

Prarodiče hrají obrovskou roli v rozvoji naší osobnosti, v našem růstu, v tom, jak a co vidíme a cítíme. Děti, které komunikovaly se svými prarodiči, mají zdravější vztahy s dospělými a učí se dospělé respektovat.

Zdroj: 7sisters.ru

To jsou však jen některé z výhod tohoto zvláštního spojení. Někteří lidé říkají, že láska k vnoučatům může být ještě silnější než láska k vlastním dětem.

Zdroj: ufamama.ru

V tomto vztahu existuje něco zvláštního, něco magického. Duchovní spojení mezi námi a našimi předky a prarodiči musí být nepředpojaté, spojení přesahující pouze genetické informace.

Zdroj: 7sisters.ru

Jedná se o zvláštní spojení, díky kterému se děti učí lásce, úctě a uznání. Navíc se dozví hodně o starých životních stylech a o tom, jak se jejich prarodiče snažili utvářet jejich budoucnost.

Vaši mrtví prarodiče jsou stále tam, kde jste trávili čas se svou rodinou. Může být obtížné tomu věřit, ale jsou vždy přítomny ve všech částech vašeho života, žijí ve vašem srdci a vedou vás po životu.

Zdroj: stranamam.ru

Můžete je dokonce cítit v neživých objektech, kterých se dotkli, jako je jejich oděv, nábytek nebo ruční výtvory. Ochraňujte tyto věci. Vaši prarodiče vás povedou a pomohou vám být tím, kým jste. Budou s vámi vždy, aby ukázali, jak si užít každý okamžik vašeho života.

Zdroj: ufamama.ru

Nikdy vás nezklamou. Najednou zmizí a nebudete je moci vidět, ale když pomoci ani neočekáváte, budete cítit jejich přítomnost a podporu. Zamyšlení na prarodiče přinese vašemu tělu pozitivní vibrace a dobré vzpomínky.

Zdroj: ufamama.ru

Pokud jsou vaši prarodiče stále živé a zdravé, zavolejte jim! Neváhejte a řekněte jim, jak je milujete, protože život je tak krátký!

Share