„Matka porodila dvojčata, která mají různou barvu pleti“: Nikdo nevěří, že jsou bratry

Genetika je samá legrace. Američanka vychovává dvojčata, ale nikdo nevěří, že chlapci jsou bratry.

Dorian Johnson z amerického Williamsburgu se stala matkou jedinečných dvojčat. Jeden z chlapců se narodil, stejně jako jeho rodiče, s tmavou pletí a druhý je albín. První se jmenuje Zakari a druhý je Zavied.

Zdroj: life.ru

Dorian miluje své syny stejně, ale když jí porodníci poprvé ukázali albínského syna, nedokázala zadržet slzy. Žena si uvědomila, jak těžké to bude pro Zavieda, s jakým nedorozuměním se ve svém životě setká. Máma měla pravdu.

Teď, když přichází na hřiště s dvojčaty, začínají i neznámí lidé klást nevhodné otázky: „Proč si adoptovala další dítě, když už má takové, které se jí velmi podobá?“

„Tyto otázky vždy beru s nepřátelstvím. Nesnáším, že neznámí lidé soudí Zavieda, mě a mého manžela jen kvůli barvě jeho pleti. Každý den musím chránit svého syna i sebe. To je každodenní rasismus. Vzácná, ale diskriminace“, říká Dorian Johnson.

Zdroj: life.ru

Mezitím je chlapcům jen dva roky. Dorian, jako každá matka, se snaží udělat vše pro to, aby chránila své děti před nespravedlností krutého světa. Žena učí děti, aby se za všech okolností postavil jeden za druhého. A Zaviedu vždy připomíná, že je jedinečným, „zlatým“ dítětem.

„Chci, aby můj syn věděl, že je jedinečný. To jen pomůže. Musí tak milovat sám sebe, aby mu nezáleželo na tom, co o něm říkají ostatní. To je hlavní věc a rodina ho bude vždy milovat i tak“, říká žena.

PSALI JSME: JEDNOVAJEČNÁ DVOJČATA S RŮZNOU BARVOU PLETI JIŽ VYROSTLA A ÚPLNĚ DOSPĚLA: JAK VYPADAJÍ DNES

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ TENTO PÁR ZJISTIL, ŽE BUDE MÍT ŠESTERČATA, JEJÍCH ŠTĚSTÍ NEMĚLO HRANIC: RODIČE UKÁZALI, JAK VYPADAJÍ JEJÍCH DĚTI PO 6 LETECH

Share