Muži podle zvěrokruhu: 4 znamení, pro které je nejdůležitější názor matky

Astrologové říkají: pokud muž poslouchá svou matku až do šedivých vlasů a považuje její názor za nesporný, není to jeho vina. To je pravděpodobně vliv hvězd.

Sestavíme zde žebříček mužů, kteří jsou nejposlušnějšími syny svých matek.

BÝK

Názor jeho matky je pro něj důležitější než jeho vlastní. Býk by raději věřil jejím slovům než svým očím. A pokud si matka muže Býka myslí, že neumíte vařit jídlo, sdělí vám její názor, nebude si vybírat slova.

Pamatujte: matka vždy bude hlavním člověkem v jeho životě. I když Býk žije daleko, učiní všechna důležitá rozhodnutí v životě až po konzultaci s ní. Milovaná žena si proto musí vysloužit souhlas jeho matky.

Zdroj: blackpantera.ru

LEV

Pro něj je maminka vždy dokonalá, a o tom se nediskutuje. Lev donutí všechny kolem poslouchat její názor. Upřímně miluje svou matku, to si zaslouží úctu.

Lev si však neuvědomuje, jak je závislý na jejím názoru, což mu může komplikovat rodinný život. Pokud je žena připravena vždy být druhou milovanou ženou pro Lva po matce, tak v tomto páru všechno dopadne dobře.

STŘELEC

To, co rodiče v dětství naučili svého syna Střelce, s ním navždy zůstane. Pamatujte: názor matky je pro něj důležitý. Později vás požádá, abyste vařili polévku podle receptu jeho matky a šli ji navštívit o všech svátcích.

Střelec ale při výběru partnerky nepožaduje souhlas rodičů. A díky za to. Ale musíte být přátelé s jeho rodiči.

Zdroj: blizosti.net

KOZOROH

Tento muž moc miluje svou maminku, ale nekopíruje slepě její zvyky. Má poměrně kritický přístup. Ale věří, že máma nebude radit špatně. Jeho žena musí také poslouchat, co si jeho matka myslí: co když má pravdu?

Kozoroh je připoután k rodině a velmi trpí, pokud jeho příbuzní není zadobře. Zkuste se spřátelit s jeho matkou a dalšími členy rodiny.

Žít s takovými muži je velmi obtížný úkol. Ale pro rozumnou ženu není nic nemožné a se správným přístupem si poradíte.

PSALI JSME: HOROSKOP NA 7. LISTOPADU PRO VŠECHNY ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: DEN TVOŘIVOSTI A VELKORYSOSTI

PŘIPOMÍNÁME: TYTO ZVYKY ODHALÍ MUŽE, KTERÝ VÁS PODVÁDÍ

Share