Matka se rozhodla zkontrolovat domácí úkoly své dcery a byla ráda, že to udělala včas, protože poznámka v sešitu mohla být pro učitele skutečnou výzvou

Poznámku pro učitele nechal v sešitu dívčin bratr, který jí s úkoly pomáhal

 

Zdroj: Ukr.media

 

Bratři souhlasili, že své mladší sestře pomohou s domácími úkoly, i když by takovou pomoc ve škole pravděpodobně neocenili. Matka se včas podívala na sešit dítěte a byla šťastná, že to udělala, protože děti uvnitř zanechali učiteli zprávu, kterou by raději neměl vidět.

Joe Abby novinářka ze Sydney, má tři děti – nejstaršího syna Philipa, prostředního Giovanniho a nejmladší dceru Caterine. Děti vyrůstají společně, takže pokaždé, když dívka nemůže dělat domácí úkoly, je Joe klidná, protože bratři vždy pomáhají.

 

Zdroj: Ukr.media

 

29. června, když Caterine nemohla znovu dokončit matematický úkol a Abby neměla čas jí pomoci, její matka nařídila své sestře, aby šla za svými bratři, protože věřila, že se rychle se vším vyrovnají a nebudou pouze stále na počítači.

 

Zdroj: Ukr.media

 

Žena si zapnula podcast ve sluchátkách a pustila se do vaření večeře

Z dívčiny pokoje dlouho nevycházely žádné zvuky, ale Joe najednou něco uslyšela.

„Uvědomila si, že s ní Giovanni mluví, a pak se děti začali smát a běhat. Bylo to pro mě snazší, ale požádal jsem je, aby nedělali hluk, protože jsem neslyšela svůj podcast,“ řekla Abby.

 

Máma si myslela, že oživení dětí způsobilo úspěšné dokončení úkolu, ale mýlila se. Teprve příštího rána, když děti šly do školy, se Abby rozhodla zjistit, jak se jim daří.

„Když jsem jí balila školní tašku, ze zvědavosti jsem otevřel sešit, abych zjistil, jestli to pani učitelka zvládne nějak rozluštit.“

 

Ale místo odpovědi na úkol našla žena uvnitř sešitu poznámku

 

Zdroj: Ukr.media

 

„Pro páťačku je to příliš těžké. Bratr Caterine.“

Abby se zasmála Giovanniho prohlášení, ale přesto vytáhla poznámku, ráda, že měla čas zkontrolovat lekce své dcery.

 

„Nedokážu si představit reakci učitele, kdyby to viděl.“

 

Zdroj: Ukr.media

 

Podle Abby je čin syna důkazem jeho neuvěřitelné lásky k mladší sestře. Dokázal najít způsob, jak ji rychle osvobodit od hodin a společně se bavit, a dokonce převzal větší odpovědnost.

 

Zdroj: Ukr.media

 

Avšak později, když matka připomněla dětem poznámku, nejstarší z bratrů Caterine stále pomohl vyřešit všechny problémy.

 

Share