Matka tří dětí tři roky trpěla kvůli barvě komody, až se zjistila vtipná pravda

Žena dostala svůj vysněný nábytek, aniž by za něj zaplatila.

V létě roku 2016 Kaylee Greer z anglického městečka Stevenage našla v obchodě vhodnou cenu a velikost komody. V nábytku to vyhovovalo všem kromě barvy – komoda byla modrá a nebyla dobře kombinována se stříbřitě šedým designem ložnice.

Ale protože podobné modely jiných barev v obchodě nebyly nalezeny, Kaylee nezbývalo nic jiného, než se smířit a koupit nábytek v této barvě.

Zdroj: goodhouse.ru

Doma manželé našli na okrajích ochrannou bílou pásku, ale neodstranili ji. Kaylee se postupně smířila s barvou komody, i když litovala, že nemohla najít nábytek vhodného odstínu.

A o tři roky později matka tří dětí prováděla generální úklid v ložnici a rozhodla se konečně odstranit ochrannou bílou pásku z polic komody.

„Zatáhla jsem za okraj pásky a všimla jsem si, že z fasády se sundavá modrá fólie,“ vypráví Kaylee. „Zpanikařila jsem, když jsem si myslela, že jsem zkazila komodu“

Zdroj: goodhouse.ru

Ale pak Kaylee si uvědomil, že odstraňuje ochrannou vrstvu, která byla modré barvy, pod kterou se skrývala šedá fasáda – přesně toho odstínu, který ona plánovala pro ložnici!

Když žena sestoupila do prvního patra s celou horou modré pásky v ruce, její manžel Darren byl velmi překvapený. Okamžitě zamířil nahoru, aby se podíval na novou / starou komodu.

Zdroj: goodhouse.ru

Pár považuje incident za velký úspěch.

„Naše ložnice je provedena v šedých a stříbrných tónech a komoda se perfektně hodí,“ říká Kayleigh. – „Jako by jsme dostali nový a vhodný nábytek do interiéru, aniž bychom za něj zaplatili!“

Share