Napsala telefonní číslo na toaletní papír a o měsíc později někdo jí požádal o ruku

Vzpomínky na tento seznamovací příběh už nenaplňují tváře ruměncem, ale pouze vyvolávají smích! Tehdy však nebyla jiná možnost. V kabelce byl jen toaletní papír a rtěnka.

Mladí lidé se seznámili před pěti lety za velmi podivných okolností. Spíše samotné okolnosti byly obvyklé: dva mladí lidé se uviděli a byla mezi nimi vzájemná sympatie, ale pak to bylo opravdu vtipné a divné. Případ se odehrál v létě u obchodu s potravinami.

Káťa se vracela z práce po již známé cestě: práce – obchod – domov. Za rameny bylo těžké rozloučení s mladým mužem, přetížení v práci a před námi touha zavřít se ve svém doupěti po celý večer za seriály. Tak si zašla do obchodu.

Zdroj: goodfon.ru

Když byla u pokladny, koutkem oka si všimla, jak se na ni dívá mladý muž – nenápadně, ale se zjevným a srozumitelným zájmem. Káťa v rozpacích s nečekanou pozorností k její osobě byla v rozpacích a spěchala strčit nákupy do malé tašky a schovat se z dohledu.

„Slečno, zapomněli jste kartu u pokladny, “ uslyšela Káťa poté, co už zašla za roh domu.

Uprchlíce byla na místě ohromen: tentýž mladík ji sotva dohnal a nyní jí s úsměvem podal bankovní kartu. V mysli ji probleskl myšlenkový skok, počínaje skutečností, že cizinec byl roztomilý, a končil tím, že se její taška přetrzhé z naložených produktů.

Oni si velmi rychle našlo o čem se bavit, rozpaky přešly a Petr (tak se jmenoval chlap) se ukázal jako příjemný a veselý kluk. Ten chlap doprovodil Káťu domů a požádal ji o telefonní číslo. Tady začaly problémy. Na to, aby se napsalo číslo, nebyl nalezen žádný kus papíru kromě… celého rolu toaletního papíru.

Zdroj: readovka.news

„Hloupá situace, ale zábavná, nebudu předci psat ti číslo na banán,“ rozhodla se dívka a na toaletním papíru napsala rtěnkou své číslo.

Později, když mladý pár vzpomínal na příběh svého známosti, Petr opakovaně přiznal, jak čin dívky vedl k úžasu a radosti současně.

„Hned se mi líbila díky tomu činu,“ přiznal pak.

O měsíc později už ji požádal o ruku a vzali se. A ten rol toaletního papíru je stále uložen jako rodinná památka.

Zdroj: kleo.ru

Share