Meghan Markle a princ Harry se při koupi vánočního stromku dostali do vtipné situace

Meghan Markle a princ Harry (stejně jako mnoho dalších lidí) se již začali připravovat na Vánoce. Jak vyšlo najevo, pár si vybral vánoční stromek – jít pro musel vévoda a vévodkyně ze Sussexu na malý jarmark.

 

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

 

Zprávy o tom sdílel na Twitteru uživatel pod přezdívkou @imaJaaaaaames (nyní je jeho účet uzavřen, ale publikace People odkazuje na příspěvek mladého muže).

„Meghan Markle a princ Harry dnes přišli do mé práce a prodali jsme jim vánoční stromek,“ – napsal.

 

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

 

V té době bylo na okolí jen málo lidí a zdá se, že Meghan a Harry by mohli zůstat zcela bez povšimnutí, kdyby nebylo jednoho malého chlapce.

 

„Když dorazili, náš veliký trh byl téměř prázdný. Agentka Meghan a Harryho jim zjistila vhodný čas, ačkoli veletrh mohl být pro jejich návštěvu jednoduše uzavřen. Byla tam rodina, malý chlapec, který běžel k Harrymu a zeptal se, jestli tady pracuje, nevěděl, o koho jde,“ – podělil se o příběh pracovníka na vánočním jarmarku.

 

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

 

Jak princ reagoval, není známo, ale pravděpodobně to vzal s humorem, protože Harry vždy dokázal s dětmi perfektně komunikovat – stojí za to vzpomenout si na jeho oficiální návštěvy a setkání s místními obyvateli, když ještě vykonával královské povinnosti.

 

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

 

O Vánocích se Meghan a Harry společně s jejich 19měsíčním synem Archiem setkají ve svém vlastním domě v Montecito, který si nedávno koupili. Připomeňme si, že minulé Vánoce se pár setkal v pronajatém domě na ostrově Vancouver v Kanadě s Meganinou matkou Dorií Raglandovou.

 

PSALI JSME: MONIKA BAGÁROVÁ NECHALA NAHLÉDNOUT DO SVÉHO SOUKROMÍ: ZVEŘEJNILA FOTKU SVÉHO OZDOBENÉHO DOMU

PŘIPOMÍNÁME: 40LETÁ ŽENA SI OSTŘÍHÁ 60 CENTIMETRŮ VLASŮ: KDYŽ SE NA SEBE PODÍVALA DO ZRCADLA, ZAČALA PLAKAT

 

Share