“Cítím, jak se ve mně cosi rozpíná“: Česká herečka Eva Holubová popsala co vyvolává takové dojemné pocity

Známá česká herečka, která v roce 2000 byla oceněna Českým lvem za herecký výkon ve vedlejší roli ve filmu Ene bene Eva Holubová je aktivní uživatelskou sociálních sítí. Na svém instagramovém účtu nedávno sdílela film, který má velice ráda.

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

Přiznala se, že se jí libí více romantické hrdiny bud‘ v filmech či knihách. Proto po filmu Male zeny z roku 1994 byla Holubová velice spokojená.

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

Pod instagramovou fotkou napsala i to, že se během koukání romantických filmu či čtení podobnych knih se děje s ni něco neobvyklého. “Cítím, jak se ve mně cosi rozpíná, možná duše,“ svěřila herečka.

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

Dodala, že právě tehdy se její mysl povznáší a ona sama touží být dobrá a lepší a nebát poslouchat vlastni srdce. Uvedla, že hlavně je sledovat a odvážně jít za svými sny, cíli a plány.

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

I přes to na vlastním příkladu objasňuje Holubová, že je třeba umět zvládat i prohru. “Já vím, že máma měla pravdu, když říkala, že není bohatej ten, kdo má hodně, ale ten, komu stačí málo,“ napsala na závěr herečka.

ČTĚTE TAKÉ: „NIKDY JSEM ZE SLUNEČNÉ NEODEŠLA, ANI NECHTĚLA ODEJÍT“: EVA HOLUBOVÁ SE CHYSTA NA NÁVRAT DO ČECH, ABY MOHLA POKRAČOVÁT V NATÁČENÍ SERIÁLU

PLASI JSME: PO KOM ZDĚDILA GENY KRÁSY: LELA CETEROVÁ UKÁZALA MAMINKU

Share