Meghan Markle byla obviněna z napodobování Kate Middleton

Meghan Markle byla zesměšňována na webu za údajné napodobování Kate Middleton

 

Zdroj: Etonline.com

V předvečer se na webu objevila informace, že princ Harry a jeho manželka se zúčastnili charitativní akce. Faktem je, že před nějakou dobou rodina navštívila vzdělávací centrum v Los Angeles. Tam se Markle zabývala terénními úpravami zahrady s kluky a zasazovala květiny, v důsledku čehož se zašpinila od hlíny.

 

Zdroj: Thesun.co.uk   

 

Takový čin bývalé herečky byl srovnáván s činy Kate Middletonové, která ho nazvala napodobeninou. Někteří uživatelé zároveň poznamenali, že Markle chce upoutat pozornost jakýmkoli způsobem a je připravena udělat cokoli pro vlastní propagaci.

 

Zdroj: Popsugar.co.uk

 

Negativní postoj k situaci byl vytvořen na pozadí Kate Middleton a prince Williama pořádajících podobnou událost před několika měsíci. Poté pár navštívil dětské centrum Nook Center, které je pod jejich záštitou, aby vytvořili zahradu s léčivými bylinami.

 

Zdroj: Glamour.com

 

Middleton také zasadila rostliny sama, a proto si zašpinila ruce hlínou. Dokonce si zapomněla sundat safírový prsten, který jí dal William v den zasnoubení.

Middleton však za svůj čin také byla odsouzena. Byla obviněna z toho, že v dětském centru neměla masku.

 

Zdroj: Cosmopolitan.com

 

Dříve bylo známo, že princ Harry a jeho manželka Meghan Markle uzavírali smlouvu se službou Netflix na několik let. V její rámci se budou podílet na tvorbě dokumentárních a celovečerních filmů a také na představeních a programech pro děti.

 

Zdroj: Cosmopolitan.com

 

Share