Melanie Trump se připravuje na důležité rozhodnutí: Jak výhra Bidena změní její život

Představitelé Bílého domu tvrdí, že Melania Trumpová se s manželem rozvede bezprostředně po jeho odchodu z prezidentského úřadu

Bývalí poradci první dámy Spojených států Melania Trumpové tvrdí, že prezidentova manželka „počítá minuty do rozvodu“ poté, co Donald Trump prohraje volby.

 

Zdroj: youtube.com

 

V roce 2016 mediální zdroje uváděly, že Melania Trump plakala, když se dozvěděla, že Donald Trump vyhrál prezidentské volby. A někteří tvrdili, že Melania „nikdy nevěřila, že vyhraje“.

 

Zdroj: youtube.com

 

První dámě Spojených států trvalo šest měsíců, než se přestěhovala z New Yorku do Washingtonu, když se prezidentské funkce v Bílém domě již ujal Donald Trump. Poté bylo oznámeno, že Melania zůstala v manželském svazku, aby jejich syn Barron „mohl dokončit školu“.

Ale podle bývalé starší poradkyně první dámy Stephanie Winston Volkoffové v té době Melanie vyjednávala předmanželskou smlouvu, aby Barron získal stejný podíl na majetku jeho otce.

 

Zdroj: youtube.com

 

Volkoff také tvrdil, že Trumpovi měli oddělené ložnice v Bílém domě a „dohodnuté manželství“.

 

„Melanie počítá každou minutu, kdy Donald opustí kancelář (Bílý dům – pozn. Red.), A budou se moci rozvést. Pokud by se Melanie pokusila odejít dříve, našel by způsob, jak ji potrestat,“ říká další bývalý zaměstnanec Bílého domu Omaros Manigo Newman.

 

Zdroj: youtube.com

 

Melanie Trump zase tvrdí, že má se svým manželem „skvělý vztah“, a také trvá na tom, že se s ním nikdy nehádala

Trumpova manželská dohoda s jeho druhou manželkou Marlou Maplesovou jí zakazuje vydávat jakékoli paměti ani poskytovat rozhovory kritické vůči jejímu bývalému manželovi. Právnička Christina Previte naznačuje, že Melanie pravděpodobně podepsala podobnou dohodu s Trumpem.

 

PSALI JSME: JÁ JSEM PRVNÍ ŽENA V TÉTO POZICI ALE URČITĚ NEBUDU POSLEDNÍ: KAMALA HARRIS SE STANE VICE PREZIDENTKOU USA

PŘIPOMÍNÁME: JOE BIDEN VYHRÁL AMERICKÉ PREZIDENTSKÉ VOLBY

Share