Mezi všemi znameními zvěrokruhu astrologové vyčlenili pouze jedno, které je oddané a z celé duše monogamní

Mezi všemi zvěrokruhu kruhu je jen jedno znamení zvěrokruhu, které se se zamiluje jednou a po celý život. Raci jsou monogamní a udělají vše pro udržení vztahu.

Rak / Zdroj: rsute.ru

Rak je jediný, kdo poté, co vytvořil rodinu, se jí pevně drží. I v případě problémů je připraven převzít za sebe plnou odpovědnost. I když za to nemohl, jen aby vyhladil všechny ostré hrany. Rak si váží svých blízkých a ukazuje to ze všech sil.

Rak je připraven odpustit svému milovanému za všechno, ale může být dost uražený. Nesmí se hrát na jeho city. Pokud se toto znamení již o něčem rozhodne, přesvědčit o opaku bude ho velmi obtížné.

Zamilovaný pár / Zdroj: rsute.ru

Zástupci tohoto znamení rádi přispívají ke vztahu. Rak rád sdílí svou lásku, říká příjemná slova a čím častěji to dělá, tím lépe. Raci mají radost, když dělají něco milého pro své blízké, a jsou šťastní, když se ti usmívají a cítí se dobře.

Pokud se Rak musí rozloučit s partnerem, bude cítit bolest. Je pro něj obtížné to udělat, ale bude se také muset člověka vzdát, protože chápe, že to dělá pro své dobro. Pokud ale Raka někdo zradil, pak někdy může dát zrádci druhou šanci, ale to se stává velmi zřídka.

Zamilovaný pár / Zdroj: rsute.ru

Raci jsou silně vázáni na člověka, ale neotevírají se okamžitě. Do partnerského svazku si vybírá jen toho, kdo k němu projeví péči, trpělivost a laskavost.

Raka je třeba si vážit a teprve v takovém případě bude možné s ním udržovat vztah po celý život. Toto znamení samo o sobě není zrádce a vyžaduje totéž od svého partnera.

Zamilovaný pár / Zdroj: rsute.ru

PSALI JSME: ŽENY JAKÝCH ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU V ROCE 2021 ČEKÁ ŠŤASTNÉ MANŽELSTVÍ

PŘIPOMÍNÁME: JAK SE ZMĚNÍ ŽIVOT ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU V ROCE 2021

Share