Miloš Zeman si užívá volna na Vysočině: již za pár dní má setkání na Pražském hradě

Prezident Miloš Zeman se část dovolené vybral v červenci, strávil ji v Lánech, kde mu začala práce na pozemku. Momentálně pan prezident si užívá volna na Vysočině, kde podle svých tradici plaval v nafukovacím člunu a přišel na návštěvu k pramenu řeky Oslavy.

Zdroj: expres.cz

Mluvčí Prezidenta Jiří Ovčáček napsal, že prezident na Vysočině trávit bude pouze par dnů. Z príspěvku na twitteru mluvčího lze dozvědíět že program dovolené závisí úplně na prezidentovi.

Zdroj: blesk.cz

„Vypravil jsem se dnes k turistickému prameni řeky Oslavy. Po nedávném poničení vandaly byl starostou Nového Veselí Zdeňkem Křivánkem a jeho kolegy krásně opraven. Děkuji za skvěle odvedenou práci!“ cituje Ovčáček prezidenta.

Zdroj: blesk.cz

Už ve středu Zeman musí být zpět do Prahy, čeká ho setkání s ministrem zahraničí Spojených Statů.  Mikea Pompea hlava státu přijme na Pražském hradě.

Zdroj: blesk.cz

Do Nového Veselí Zeman cestuje každý rok, v nedávných letech ještě započal volno trávit v Lánech. V obci se mu buduje bungalov, do kterého by se chtěl ubytovat s rodinou po zakončí prezidentství.

Share