Petr Rychlý je už trojnásobný dědeček: Oslavení 55 narozenin Čestmíra Mázla z Ordinace

55letý herec Petr Rychlý dnes slaví své narozeniny. Je především hvězdou seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde ztvárnil doktora Čestmíra Mázla.

Petr je také už trojnásobný dědeček, na což je velmi hrdý. Má tři syny, a od dvou starších má vnoučata. Dvě od syna Matěje a další od Ondřeje. Jaký život měl herec?

Zdroj: super.cz

Herec ukončil ekonomickou školu v Karlových Varech a po ni se začal hrát. Petr je jedním ze zakladatelů Divadla na Fidlovačce, ve kterém hrál od roku 1998. Od roku 2012 hraje v Divadle na Vinohradech.

Rychlý je také velmi úspěšný moderátor, který moderoval Ptákoviny, Natočto! A také Rychlý prachy. Od roku 2015 moderuje populární pořad Rady ptáka Loskutáka.

Zdroj: tyden.cz

Také herec se zabývá dabováním. V seriálu Přátele svůj hlas propůjčil Joeymu Tribbianimu. Také daboval Petera Griffina z animovaného seriálu Griffinovi.

Ale největšího úspěchu dosáhl v seriálu Ordinave v růžové zahradě, kde ztvárnil doktora Čestmíra Mázla. Jeho postava je jedna z nejdůležitějších v seriálu, a fanoušky ji proste zbožňují.

Zdroj: expres.cz

Hercovi osobní život je docela zajímavý. Poprvé se oženil na Pavle Rychle, která mu porodila dva syny, Ondřeje a Matěje. Žil s ni dlouhých 16 let.

V roce 2006 měl svatbu s profesionální tenistkou Janou Rychlou, se kterou žije i dnes. Porodila mu syna Petra. Dnes herec slaví 55. narozeniny, a je velmi šťastný.

Zdroj: nasehvezdy.cz

Share