Milující rodina byla vyfotografována na dovolené, pokud manžel na fotografii trochu ustoupí stranou, bude odhaleno tajemství této rodiny

V roce 2003 bylo Bethany Hamilton 13 let. Stejně jako mnoho jiných obyvatel Havaje dívka byla závislá na surfování a nedokázala si představit život bez klouzání po vlnách. Ráno 31. října se však život mladé sportovkyni tragicky změnil.

Když Bethany ležela na surfovací desce s rukou ve vodě, zaútočil na ni tygří žralok. Predátor ukousl dívčině ruku po rameno. Zatímco byla teenagerka převezena do nemocnice, ztratila více než 60% krve. Byla malá šance, že dívka přežije.

Zdroj: instagram.com

Naštěstí se Bethany dokázala to přežít. Poté se sportovkyně pevně rozhodla: nehodlala přestat surfovat. Měsíc poté, co byla propuštěn z nemocnice, Hamilton znovu šla do oceánu.

Zdroj: instagram.com

Dnes je naše hrdince 27 let. Zdá se, že usměvavou krásku nepřítomnost ruky vůbec netrpí. Profesionální surfařka, šťastná manželka a matka – Bethany má plnohodnotný život!

Zdroj: instagram.com

Když jednoruká dívka tvrdohlavě zaútočila na vlny, lidé pravděpodobně věřili, že je to trochu divně. Postupem času však dívka dokázala, že žádné zranění jí nezabrání stát se skutečnou profesionálkou. Po útoku žraloků Bethany opakovaně získala ceny na hlavních soutěžích!

Zdroj: instagram.com

Život surfařky nebyl v žádném případě omezen na jednu sportovní kariéru. V roce 2013 se stala manželkou Adama Dirkse, pastora ministerstva mládeže, s nímž se seznámila rok před tím. V roce 2015 se páru narodilo první dítě, syn Tobias.

Zdroj: instagram.com

Z jednoruké sportovkyni se postupem času stala velmi slavná osoba. Vůle surfařky ohromila lidi. Život Bethany dnes sledují tisíce lidí online. Dívka si získala spoustu fanoušků, kteří vidí usmívající se krásku jako vynikající vzor.

Zdroj: instagram.com

Bethanina autobiografie, ve které sportovkyni popsala, čemu čelila při návratu do oceánu, byla veřejností vřele přijata. V roce 2011 byl propuštěn film „Soul Surfer“ založený na příběhu dívky. V něm hrála hlavní roli Anna Sophia Robb.

Zdroj: instagram.com

9.října letošního roku Bethany k obdivu mnoha fanoušků oznámila, že ona a její manžel čekají své druhé dítě. Na obrázcích zveřejněných ženou na webu jejich tváře s Adamem doslova září štěstím!

Zdroj: instagram.com

Zájem o život Bethany mezitím pokračuje. Příští rok má vyjít dokumentární film „Nezastavitelný“ věnovaný životu neobvyklé surfařky. Tam žena podrobně řekne, jak se jí na rozdíl od všech předpovědí podařilo dosáhnout úspěchu!

Níže vidíte jeden z rozhovorů Bethany. Při pohledu na sportovkyni je těžké uvěřit, že si lékaři kdysi mysleli, že surfování pro ni zůstalo v minulostí.

Share