Mladá matka porodila dítě. Když zjistila jeho pohlaví, nemohla tomu uvěřit

Moderní technologie umožňují rodičům určit pohlaví svého budoucího miminka dlouho před jeho narozením.

Zdroj:fb.ru

Když 29letá Američanka Dara Crouchová dorazila do porodnice, byla si naprosto jistá, že se její dcera brzy narodí. Nikdo si ani nemohl představit, že to bude chlapec.

Za posledních 50 let se v rodině Dary nenarodili žádní chlapci.

Očekávání dítěte

Zdroj:fb.ru

Dara Crouch posledních 7 let pracovala jako zdravotní sestra v porodnic. Mnohokrát byla svědkem radosti rodičů, kteří zjistili pohlaví svého dítěte až v den narození.

„Rozumím obojím rodičům, kteří chtějí předem vědět pohlaví a těm, kteří se raději překvapí. Myslím, že v té nevědomosti je určité kouzlo,“ řekla Dara v rozhovoru.

Dara a její manžel Eric se rozhodli kouzlit porod a nezjistili předem pohlaví dítěte. K fotografování také přivedli fotografku Neely Ker-Foxovou. Žena před třemi lety fotila při narození první dcery Erica a Dary.

Neočekávané zprávy

Zdroj:fb.ru

Dara a Eric již vychovávají dceru. Mladá matka byla přesvědčena, že jejím druhým dítětem bude také dívka.

Narození proběhlo v dubnu 2017. Zdravotní sestra dala Daře několik nečekaných zpráv. „Tvůj chlapec se narodil!“ – ona řekla. Mladá matka zažila neuvěřitelné pocity. Fotografka Neely Ker-Fox dokázala zachytit Darinu reakci ve správný čas.

Šťastná matka sdílela své emoce a pocity s novináři a poskytla krátký rozhovor.

Zdroj:fb.ru

„Když moje porodní asistentka Melissa přijala dítě a řekla, že je to chlapec, byla jsem v šoku! Byla jsem tak nadšená!“ uvedla Dara.

„Můj manžel také čekal dívku. Když uviděl chlapce, začal plakat,“ přiznala se Dara.

Novorozenec dostal jméno Liam. Pro Daru a Erica to je zvláštní. Malá dcera šťastného páru se také ráda setkala se svým mladším bratrem.

Unikátní fotografie

Zdroj:fb.ru

Neely Ker-Fox organizuje fotografické relace pro těhotné ženy a matky s dětmi již 6 let a je také často zvána k porodu.

„Nikdy jsem neviděla takovou reakci, i když jsem se zúčastnila asi 100 porodů,“ říká fotografka.

„Jednoho dne její syn uvidí fotografie, které jsem pořídila toho dne, a pochopí, že jeho rodiče se na něj fakt těšili,“ pokračovala Neely.

Zdroj:fb.ru

Žena řekla, že takový emocionální snímek pravděpodobně už nikdy nezychytí.

Porodit dítě je úžasný a vzrušující okamžik. Dara na tento den nikdy nezapomene, protože se jí narodil dlouho očekávaný chlapec.

Šťastná matka zveřejnila několik fotografií na Facebook, protože se chtěla podělit o svou radost. Uživatelé začali o obrázcích aktivně diskutovat, blahopřáli rodičům a popřáli zdraví jejich dítěti.

Share