Mladí milenci byli nuceni se rozloučit. Celý život hledali jeden druhého a teprve po 40 letech se jim podařilo setkat

Anne Hunt (72) z Londýna se setkala s Jeffem, když byli teenageři. Milenci spolu strávili čtyři roky, a pak Jeff odešel na vojnu. Jeffová matka se však pár rozloučila a řekla Ann lži, že prý její syn chodí s jinou dívkou.

Zdroj: fatelines.net

Anne strávila téměř polovinu svého života hledáním Jeffa, než ho konečně našla na internetu, a nevěděla, že Jeff ji celou dobu hledá také. Jejich příběh zní povědomě, protože je podobný na příběh mnoha slavných filmů.

Zdroj: fatelines.net

Anne byla vdaná, ale jednoho dne si uvědomila, že nikdy nepřestane milovat Jeffa.

Jejich znovusjednocení bohužel mělo krátký život. Po 9 rocích jak se našli, Jeff zemřel na plicní chorobu.

Zdroj: fatelines.net

„Tolik on mi chybí, ale jsem šťastná žena, která poznala pravou lásku,“ řekla Anne Feymail. „Někteří lidé prožívájí svůj život, a o to pocitě ani neví.»

Zdroj: fatelines.net

Když jim bylo 15 a 17 let, Ann Hunt a Jeff Carter se zamilovali. Poté, co se rozdělili po čtyřech letech strávených společně, pokračovali v samostatném životě, než je náhodná schůzka dala dohromady o 40 let později.

„Přijela jsem z Londýna a vystoupila z vlaku,“ vysvětlila Anne. „Když jsem se podíval skrz plošinu, uviděla jsem Jeffa, který pracoval na stanici jako vrátný.“ Pokračovala: „Došla jsem k závěru, že Jeff vypadal velmi dobře, a pak došel za mnou a začali jsme mluvit.“

Zdroj: fatelines.net

Tento příběh je skutečným osudem dvou lidí. Šťastný a smutný, krátkotrvající, ale natahovaný po celý život.

Zbývá jen přemýšlet, jaký by byl život těchto dvou lidí, kdyby je matka v teenagerství nerozdělila.

Share