Mladší bratr nevěsty překvapil všechny hosty na svatbě dech vyrážejícím tancem

Říct, že ovládl taneční parket, by neznamenalo nic. Toto je skutečná podívaná.

Mladší bratr na krátkou dobu zcela upoutal pozornost hostů na svatbě své sestry, když začal tančit docela pobuřující tanec. A nejde jen o dětské žerty, je to tanec, který se líbil absolutně všem hostům.

 

Zdroj: twitter.com

 

Video ukazuje, jak lidé začali křičet a se zájmem pozorovat, když mladý tanečník začal tančit na píseň Megan Thee Stallion – Savage Remix (feat. Beyonce).

„Teď je to jeho svatba, jeho sestra si ho právě vzala,“ zní popis videa, které se stalo velmi populárním.

 

Zdroj: twitter.com

 

Zdroj: twitter.com

 

Všimněte si, že svatba se konala ve Spojených státech 25. července tohoto roku. Ve videu byli hosté, kteří si mladého tanečníka nahrávali, nebo mu tleskali a povzbuzovali jej, aby v tu chvíli udělal vše pro to, aby každý z nich měl co největší potěšení a úžas z jeho pohybů.

 

Zdroj: twitter.com

 

Přítomní se snažili podpořit každý jeho pohyb hlasitými výkřiky, a tak vrátili k mladíkovi část energie, kterou sám v těch sekundách vyzařoval.

 

https://twitter.com/barstoolsports/status/1287552576284590087?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1287552576284590087%7Ctwgr%5Eshare_3%2Ccontainerclick_1

 

Můžete také vidět, že jiný chlapec tančí v pozadí, snaží se napodobit úžasné pohyby staršího přítele, ale zjevně není tak energický – to lze přičíst jeho stále ještě nezralému věku.

 

Share