Jak vypadá a žije dcera herce Depardieu, která měla 5 operací, aby nevypadala jako její otec

Slavná francouzská herečka Julie Depardieuová o sobě nerada mluví, nesnáší, když jí říkají dcera talentovaného otce. Přiznává také, že se stala herečkou docela náhodou.

Zdroj: youtube.com

Julie dokonce pětkrát šla pod nůž plastických chirurgů, aby se navždy rozloučila s jejím vzhledem, který všem připomíná jejího hvězdného otce.

Zdroj: kulturologia.ru

Osobní život milujícího francouzského herce byl pod kontrolou medií po mnoho let. Oficiálně se herec oženil pouze s herečkou Elizabeth Guignotovou, která mu porodila dvě děti. Jejich manželství trvalo 26 let, ale to mu nezabránilo stát se otcem ještě dvacetkrát. Přinejmenším to tvrdí sám Gérard.

Zdroj: kulturologia.ru

Gérard nikdy nebyl schopen najít společný jazyk se svým prvorozeným, nejstarším synem Guillaumem, který zemřel tragickou nehodou ve věku 37 let. Vztah syna s otcem byl nesmírně obtížný.

Zdroj: kulturologia.ru

O herečce a rolích

Julie Depardieu se narodila v herecké rodině Gérarda Depardie a Elisabeth Guignotové v roce 1973. Jako dítě Julie, na rozdíl od svého staršího bratra Guillaumeho, na hereckou kariéru ani nepomyslela.

Zdroj: kulturologia.ru

Samotné povolání si ji však vybralo. Na počátku 90. let hrála Julie v malé roli se svým slavným otcem ve filmu „Plukovník Chabert“. Gérard, který se rozhodl představit své dceři povolání, tuto roli pro ni zvlášť dosáhl.

Zdroj: kulturologia.ru

Julie se však ani poté příliš nezajímala o hereckou profesi. Vše se změnilo poté, co potkala režiséra Jose Diane, která mladou dívku přesvědčila, aby zahájila hereckou kariéru. V roce 1998 debutovala Julie Depardieu na velkém plátně ve filmu „Půlnoční zkouška“, což bylo psychologicky velmi obtížné. Po úspěšném debutu režiséři doslova bombardovali talentovanou herečku návrhy.

Zdroj: kulturologia.ru

Díky různým projektům se Julie postupně stala slavnou herečkou. A novináři jednomyslně začali mluvit o spoluvině slavného otce. To dívku strašně hněvalo a deprimovalo. Opakovaně říkala, že všeho v této profesi dosáhla sama. Všichni kolem nich si však všimli také jejich vnější podobnosti, což herečku ještě více rozzuřilo.

Zdroj: kulturologia.ru

Od dětství se Julie vyznačovala svým roztomilým vzhledem a její otevřená tvář a milý úsměv se zamilovaly do publika od prvních rolí. Samotná herečka zároveň neměla ráda svůj velký nos.

Herečka řekla o svém otci: „Ano, je to geniální herec, ale vždy jsem ho potřebovala jako otce. Vždy chyběl. Pamatuji si, že mi bylo pět let a byly Vánoce. Otec přišel a dal mi panenku. Dal mi pusu a odešel.“

Zdroj: kulturologia.ru

Mladá dívka se rozhodla změnit. Julie podstoupila řadu plastických operací, aby se zbavila nosu. Radikální změna vzhledu měla na Julii blahodárný účinek, zejména z psychologického hlediska.

Zdroj: kulturologia.ru

„Měla jsem pět operací nosu, protože jsem se na sebe nedokázala podívat. Nešlo o přitažlivost. Nechtěla jsem mít takový nos, protože byla podobná otci,“ řekla Depardieu.

Share