Mladý a talentovaný vizážista proměnil starší ženu ve skutečnou princeznu

Ari je velmi populární vizážistka v Indonésii. Tento mladý muž může z jakéhokoli ženy udělat skutečnou krásku.

Zdroj:https://www.syl.ru

Jedním z posledních klientů mistra byla šedesátiletá žena, která se po složitém líčení stala indonéskou princeznou. A to opět prokázalo, že Ari je schopny vyrobit téměř kohokoli z člověka jakéhokoli vzhledu a jakéhokoli věku.

Vizážista sdílel fotografii, na které je jasně vidět transformace jeho klienta. Ari pravidelně publikuje snímky a videa s makeupem a proměnami svých klientů.

Zdroj:https://www.syl.ru

A práce se staršími dámami působí na fanoušky zvláště silně. Mistr dokáže doslova zázračně skrýt všechny známky stárnutí a zjevné nedostatky. Ten chlap ale vysvětluje, že všechny transformace nejsou zázrakem, ale časově náročnou, pečlivou a obtížnou prací. V každém případě jsou všechny proměny, které mladý a talentovaný maskér demonstruje jsou překvapivé a obdivuhodné.

Zdroj:https://www.syl.ru

Před zahájením práce se svou šedesátiletou babičkou Ari pořídil fotografii před svou transformací. Na tom byly jasně vidět všechny vady vzhledu: hluboké vrásky, nevyspalé oči a tmavé věkové skvrny. Po nanesení make-upu žena byla k nepoznání.

Make-up omladil klientku nejméně o 20 let. Vizážista úplně zakrýval všechny potemnění a vrásky a vyrovnával tón obličeje. Ari prozradil některá tajemství a poznamenal, že jeho práce je obtížný a dlouhý proces. Mistr dosáhl ideální pleti pomocí tónovacího krému a korektoru. Stejné nástroje pomohly maskovat všechny vady.

Zdroj:https://www.syl.ru

Ari si pro svou šedesátiletou klientku vybral dva vzhledy najednou: na svatební obřad a na gala večeři. A obě možnosti vypadají úžasně!

Zdroj:https://www.syl.ru

Nekaždý věří, že s pomocí kvalifikovaného profesionálního make-upu můžete výrazně omladit svůj vzhled. A hlavní problém spočívá v neschopnosti většiny starších žen používat kosmetiku.

Zdroj:https://www.syl.ru

Share