Mnohokrát byla fenka zrazena lidmi: I teď pláče, když jede v autě, protože se bojí, že ji vezou někam, aby opustili

Žena jménem Cheryl Smith již mnoho let zachraňuje a vychovává opuštěná zvířata.

Když se Cheryl poprvé dozvěděla o nešťastné fence jménem Shiro, která je částečně hluchá a slepá, žena si okamžitě uvědomila, že to byl tento mazlíček, který potřeboval její lásku víc než kdokoli jiný.

Zdroj: youtube.com

Fenka obvykle žila v útulcích a čtyřikrát byla adoptována, ale poté znovu vrácena. Zvíře unavené zradou ztratilo víru v lidi …

Cheryl chtěla dát fence lepší život. Říká, že mazlíček v autě doteď pláče. Shiro se bojí, že ji vezou někam, aby opustili.

Zdroj: pandda.me

V nové rodině zvíře konečně cítí lásku a péči. Stále trpí mučivými vzpomínkami, ale už se naučila utěšovat další zvířata, která majitelka zachraňuje.

Téměř okamžitě po adopci Shiro, Cheryl si vzala březí fenku, která byla tak nemocná, že se nemohla postarat o svá štěňata, když se narodila. Potom Shiro převzala odpovědnost a začala se starat o štěňatka jako skutečná matka.

Zdroj: pandda.me

Shiro se starala o všechna koťata a štěňata, která dočasně žila v domě její majitelky. Umývá je, zahřívá je teplem svého těla a tráví spoustu času vedle zvířat, aby nebyla sama.

A nedávno se Cheryl dozvěděla o toulavém kotěti jménem Tolly. Kotě bylo nemocné, ale bojovalo o život. Nezdravá a hubená čiča se okamžitě stala středem psí pozornosti.

Zdroj: pandda.me

Začala se o koťátko starat, aby obnovila jeho zdraví. Fenka cítila, že kotěti je velmi špatné a velmi se bojí, a proto ho nenechala samotného.

I když se Tolly začal uzdravovat, Shiro vždy byla s ním. Když majitelka drží kotě v náručí, přichází fenka a začíná olizovat čiču, aby ji utěšila.

Zdroj: pandda.me

Tolly se brzy uzdraví a žena pro něj najde nové majitele. A Shiro bude i nadále utěšovat každé zvíře, které Cheryl zachrání.

Ukazuje se, že pes, který několikrát zažil zradu, má obrovské srdce plné lásky!

PSALI JSME: LIDÉ ZACHRÁNILI PSA, KTERÝ STÁL NA ZADNÍCH TLAPKACH VE VODĚ: SÍLY HO ZAČALY OPOUŠTĚT, ALE PES SE SNAŽIL PLAVAT

PŘIPOMÍNÁME: PO MOSTĚ ŠEL NEMOCNÝ PES A NAJEDNOU VEDLE NĚJ ZASTAVILO AUTO

Share