„Opustila rodinu kvůli milionáři z Indie“: Jaký je dnes život ženy

Život Anny, která se narodila v Charkově, se nelišil od života jiných prostých žen. Dívka se provdala za svou školní lásku. S manželem Sašou vychovávala děti a šetřila peníze na bydlení.

Jednou se Annin manžel rozhodl udělat pro ni nezapomenutelný dárek. Daroval své ženě dovolenou do Dillí. Anna byla velmi šťastná, dlouho snila o návštěvě Indie. Saša na svou dovolenou prostě neměl peníze a poslal manželku odpočívat samu. Nepochyboval o věrnosti své ženy.

Zdroj: killtime.su

V Dillí se Anna seznámila s Rahulem. Muž se okamžitě začal obletovat krásnou Ukrajinku, ale ta ho odmítala.

Rahul Annu doslova zasypal drahými dary a komplimenty. Řekl jí, že to myslí velmi vážně. Rahul se chtěl oženit s Annou, ale nechtěl vychovávat její děti z manželství se Sašou.

Zdroj: killtime.su

Anna dlouho přemýšlela o této situaci a rozhodla se. Rozvedla se s prvním manželem, nechala s ním děti a přestěhovala se do Indie. Tam se provdala za Rahula a porodila mu dva syny.

Annin nový manžel ji doslova uctívá. Žena se topí v penězích, její manžel je dobře finančně zajištěný člověk.

Zdroj: killtime.su

Saša se také podruhé oženil se ženou, která nahradila vlastní matku jeho potomkům.

Anna neviděla své děti z prvního manželství více než osm let. Tajně před svým druhým manželem žena volá své starší dceři a posílá ji malé převody peněz.

Zdroj: killtime.su

Mohou však peníze nahradit lásku a podporu? Myslíte si, že Anna udělala správnou věc?

PSALI JSME: JAK SE ZMĚNIL ŽIVOT ŽENY, KTERÁ SE PROVDALA ZA AFRIČANA: KAM POVEDE ŽIVOTNÍ CESTA

PŘIPOMÍNÁME: „RODIČE OBOU ZAMILOVANÝCH BYLI PROTI TOMU“: ŽENA PŘED 10 LETY SE PROVDALA ZA CHUDÁKA Z INDIE A JSOU OPRAVDU ŠŤASTNÍ

Share