Modlil se za lásku, opuštěný pes putoval za lidmi, které potkal na ulici

Každý je zvyklý vidět na ulicích kříženecké psy, ale když se pes s rodokmenem stane bezdomovcem, okamžitě přitahuje pozornost kolemjdoucích. Jednoho dne se na chodníku objevil Kolie. Běžel za každou osobou a doufajíc, že ho někdo vezme domů nebo alespoň nakrmí. Pes byl docela dobře živený a vypadal dobře upravený, což znamená, že se mohl ztratit nebo byl prostě vyhozen na ulici jako „zbytečná věc“.

 

Zdroj: 4lapki.com

 

O několik dní později si ho všimli dobrovolníci a vzali ho umýt. Ukázalo se, že se jedná o štěně s dobrým rodokmenem. Jmenoval se Marcel. Když ho okoupali a rozčesali, stal se okouzlujícím, rozkošným a schopným roztavit každé srdce. Kromě toho se tento krasavec ukázal jako velice přátelská a klidná povaha. Kvůli jeho mladému věku, byl Marcel velice zvědavý pes, studoval všechny předměty. Také se rád hrál s dětmi a často s nimi trávil čas.

 

Zdroj: 4lapki.com

 

Zdroj: 4lapki.com

 

Ale z nějakého důvodu nikdo nechtěl vzít nádherného psa z útulku. Mnozí se obávali, že vyroste jako obrovský pes, kterého bude v bytě obtížné udržet. A pak přišel den, kdy se jedna rodina rozhodla Marcela vzít. V té době však jeho veterinář odhalil, že trpí velice vážnou nemocí, ale to rodinu nevyděsilo. Později plně prozkoumali svého nového mazlíčka a ukázalo se, že je úplně zdravý.

 

Zdroj: 4lapki.com

 

Nyní pes žije na nádvoří soukromého domu. Je dobře krmen, a dokonce mu koupili kamaráda pro hry. Marcelův život je teď ještě lepší. Kolik opuštěných psů však putuje po ulicích, drží se lidí a žádá je o jídlo a ochranu? Nepřecházejme takové nešťastné psy. Pokud jim nemůžete pomoci sami, zavolejte zvířecím útulkům.

 

Zdroj: 4lapki.com

 

Share