Žena snů: 50letá Catherine Zeta-Jonesová se ukázala v celé své kráse

Hvězda ukázala total look ve svém oblíbeném stínu.

Catherine Zeta-Jonesová je jedna z nejkrásnějších žen na světě. 50letý hollywoodský sexsymbol pravidelně zveřejňuje nové fotografie na Instagramu, ve kterých ukazuje svůj stále kvetoucí vzhled pomocí stylového oblečení.

Zdroj: rbc.ua

Herečka věnovala novou fotografii svému projektu – své vlastní značky Casa Zeta-Jones. Hvězda se dlouhodobě vážně zajímá o design interiéru a věnuje veškerý svůj volný čas svému podnikání. Catherine pravidelně vystupuje jako modelka v reklamách značky.

Zdroj: rbc.ua

Pro focení si vybrala oblečení ve své oblíbené barvě – béžové. Soubor sestával z volné halenky se širokými rukávy, širokých kalhot a balerínek. Jako módní dopněk Catherine vzala hnědý batoh. Sedí na pohodlném zahradním lehátku a vedle stojí stolek. „Comfy and casual,“ stručně podepsala svůj příspěvek.

Fanoušci začali diskutovat jak o nových produktech značky, tak i o kráse Zeta-Jonesové. V četných komentářích poznamenali, že v průběhu let se hvězda zdá být ještě krásnější. „Úžasná“, „Velmi krásná žena“, „Žena snů“, „Jaká krása!“, „Královna“, „Miluji tě“, „Krásná dáma“, psali.

Zdroj: instagram.com

Je třeba připomenout, že Catherine Zeta-Jonesová se pravidelně snaží těšit fanoušky svými selfies a fotografiemi její dcery Keris.

Zdroj: rbc.ua

Share