Moje máma už nechce vidět mého manžela doma: Vinou tomu je čin, který mu stále nemohu odpustit

Bohužel, příběhy složitých vztahů mezi příbuznými nejsou neobvyklé. Netušila jsem však, že Maminka a můj manžel nenajdou společný jazyk. Jednou prohlásila, že nepustí svého manžela na práh svého domu, pokud přijede se mnou, a návštěvu u nás kategoricky odmítla.

Zdroj: syl.ru

Náhlá návštěva

S manželem přestěhovala a maminka zůstala v jiném městě. Je zaneprázdněna hospodařením, protože žije v soukromém domě. Kategoricky odmítá zvládnout moderní technologie a neochotně používá telefon ke komunikaci se mnou.

Nedávno máma se rozhodla, že nás navštíví, ale nic předem neoznámila. Koupila si lístek na vlak a přijela. Zvolila však ne nejlepší den. Měla jsem hodně práce a doma zůstal manžel. Musím říct, že se občas chová divně. Tentokrát se jejich komunikace s matkou nezlepšila. Samozřejmě, že mámu nedržel za dveřmi a pustil ji do bytu.

Zdroj: syl.ru

Manžel nebyl z nezvaného hosta nadšený, a tak místo přátelského rozhovoru navrhl, aby máma šla do nejbližšího hotelu. Máma to brala jako vtip a rozhodla se počkat na můj příchod. Manžel byl však neoblomný a svou žádost znovu zopakoval. Bohužel, ten den jsem se vrátila z práce pozdě a dozvěděla jsem se o všem až po příchodu domů. Manžel nic neskrýval a poctivě hlásil, co se stalo. Strašně jsem se na něj zlobila a šla do hotelu hledat maminku. Samozřejmě, že jsem ji pozvala k sobě, ale kategoricky odmítla a druhý den odjela domů, přeplněná záští na zetě.

Druhý den jsem volala, abych zjistila, jak se maminka dostala domu. Matka však oznámila, že odmítá přijmout mého manžela na návštěvu. I kdyby se rozhodl přijet, raději ať žije u sousedů, protože na práh svého domova už ho nepustí.

Zdroj: syl.ru

Byla jsem na manžela strašně naštvaná za takový čin a dokonce jsem mu udělala skandál. Řekla jsem, že nemůže být tak hrozně sobecky. Nikdo neposílá jeho rodiče do hotelu, tak proč to udělal své tchyni. Samozřejmě jsem se mamince za manželovo chování dlouho omlouvala, ale zášť byla silnější. Nevím, jak se teď chovat. Po takovém „teplém přijetí“ maminka odmítá přijet k nám. Dá se to pochopit. Každý, kdo by byl na jejím místě, by takové chování urazilo. Manžel se však odmítá omluvit. K mé matce na návštěvu nepůjde, proto nepovažuje za vhodné se smířit a navázat normální vztah. Vypadá to, jako by se schválně dostal do konfliktu.

Zdroj: syl.ru

Share