Malé kotě bylo tak hladové že snědlo hlínu

Ek Park, Korejka žijící v Torontu, přišla do své vlasti navštívit svou matku. Když se omylem na cestě vydala špatnou zatáčkou, dívka nečekaně přijela na psí farmu. Odtamtud vycházelo polyfonní štěkání psů. Ek je kanadská aktivistka za práva zvířat a zakladatelka nadace svobodných korejských psů.

 

Zdroj: Mimimetr.me

 

Jak možná víte, v Koreji je psí maso pochoutkou. Park zachraňuje tato zvířata před smrtí a snaží se dosáhnout zákazu používání psů k jídlu. To, co Ek viděla, jí vyděsilo. Bylo tu mnoho nešťastných psů, na které čekala jen jedna věc – bolestivá smrt.

 

Zdroj: Mimimetr.me

 

Ek při procházce po farmě zaslechl piskot. V bahně uviděla ležet malé kotě. Kotě bylo tak hladové, že snědla hlínu. Zdálo se, že zvíře bylo tak hladové, že hledalo alespoň jakési živé tvory, jako jsou červi nebo brouci. Když dívka zvedla kotě v náručí, zavolali jí.

 

Zdroj: Mimimetr.me

 

Byl to majitel farmy. Ukázalo se, že to není nejpohostinnější člověk. Když se muž zeptal dívky, proč je na jeho pozemku, odpověděla, že jen kráčela vedle. Park ukázala na kotě a řekla, že je potřeba ho nakrmit a ukázat veterináři. Majitel na to jen zamával. Nezáleželo mu na tom, zda je kotě naživu nebo ne.

 

Zdroj: Mimimetr.me

 

Návštěva veterinářů je pro něj ztráta času. Muž měl podezření, že dívka za ním přijela z nějakého důvodu, s nějakým druhem kontroly. Při pohledu na ne velmi dobromyslného muže si Park uvědomila, že nyní je její život v nebezpečí. Opakovala tedy, že právě míjela.

 

Zdroj: Mimimetr.me

 

Farmář přiznal, že nenávidí aktivisty za práva zvířat. Ek požádal, aby si vzal kotě pro sebe. Mužovi to nevadilo.

 

Zdroj: Mimimetr.me

 

Dívka nemohla vzít koťátko s sebou do Kanady bez dokladů. Díky svým přátelům našla milé lidi, se kterými na chvíli zachráněné zvíře opustila. O pár měsíců později Park odletěla do Koreje znovu. Do této doby kočka dostala všechna potřebná očkování. Také dokumenty byly připraveny.

 

Zdroj: Mimimetr.me

 

Nyní Ek nic nezabránilo, aby Nema (jak říkala kočce) přenesla přes oceán do Kanady. Nyní je dospělá kočka plná a už nevypadá jako poražené kotě, které Park zachytila v špíně. Ek se bude snažit tuto hroznou farmu na psí maso zavřít.

 

Zdroj: Mimimetr.me

 

Share