Moje tchýně zakázala mému manželovi vozit mě v jeho autě. Ale ona a její sestra naopak jezdit mohly

Moje tchyně se nemohla uklidnit a já jsem se rozhodla nehádat se, abych ještě víc nezhroutila rodinné vztahy.

O pár let poté jsme se všichni spolu přestěhovali do rodinného domu. Tehdy mi řekla: „Každý den jste jezdila do práce autem mého syna. Teď to končí. Nyní se tam budete jezdit MHD.“

Zdroj:youtube.com

Můj manžel řekl, že je mu to úplně jedno. Pokud použiju jeho džíp. Každý den mě hodil do práce a každý pak vyzvedl zpět. Tak to fungovalo vždy. Tam, kam jsem potřebovala, jeli jsme spolu autem.

Pak moje tchyně začala volat mé matce, aby mě mohla nějak ovlivnit. Ukázalo se, že se jí nelíbilo, že mě její syn vozí. Požadovala, abych začala používat MHD. Moje matka byla v šoku. Je mi 30 let, mému manželovi je 40. Toto není naše první manželství. Jsme dospělí. Proč se tchýně nějakým způsobem snaží ovlivnit nějaký náš soukromý život?

Pak jsem se rozhodla, že svému manželovi o tom nic neřeknu. Začne mě v této situaci bránit a začne si stěžovat na svou matku. A je to starší žena. Nechtěla jsem, aby byla nervózní.

Pokračovali jsme jezdit do práce spolu. Naše kanceláře byly poblíž, benzín jsme střídavě platili. Nebyl žádný důvod mě podezřívat z nějaké výhody. Ale tchyně nadále volala mé matce.

Moje matka má slabé srdce. Rozhodla jsem se, že nechci, aby došlo k tragédii. Začala jsem jezdit do práce s manželem a z práce taxíkem s kolegou.

Zdroj:youtube.com

Poté jsme se rozhodli konečně všechno vyřešit spolu. A pak nečekaně se muž začal chovat příšerně. Začal se se mnou chovat hrubě a začal se chlubit. Řekl mi, abych si benzin zaplatila sama, i když jsem jela jen do práce, domu jsem jezdila metrem. Nejdříve mě vyzvedával ze stanice. A pak přestal i s tím.

Tchýně se mě každý večer ptala na blbosti. Jestli opravdu jsem jela metrem, nebo mě ten den vezl manžel? Říká, že prý kvůli mně se dostal do dopravní zácpy a zdržel se. Že kvůli mě se nevrátil domů o půl hodiny dříve.

Můj manžel začal častěji jezdit na benzínovou pumpu, za kterou jsem platila. Byla jsem překvapená, protože musí jezdit jen do práce. Kam tedy jezdí, že potřebuje tolik benzínu a mých peněz? Ukázalo se, že můj manžel často vozí moji tchyni a sestru tam, kam potřebují.

Naštvala jsem se a přestala jsem platit za benzín. Můj manžel mě pak odmítl hodit do práce. Proto jsem každý den jezdila metrem. Jednou, když jsem jela domů, jsem se ztratila, otočila jsem se a bloudila po silnicích. Začalo to být děsivé a chladné. Musela jsem zavolat manželovi. Nadával mi a poukazoval na to, že k tomu by nedošlo, pokud by v klidu platila za benzín.

Co myslíte, že bych s tím měla dělat? 

Share