Moje žena jela k dětem a já jsem se rozhodl pro ni připravit překvapení. Změnil jsem celou kuchyň k nepoznání

Minulý rok jela moje žena odpočívat sama. Nejprve se mnou chtěla zůstat, ale byl jsem naprosto proti. Současná situace šla do mých rukou, protože jsem měl v plánu něco velkolepého…

Zdroj: lime.energy

Naše kuchyně utlačovala nejen mou ženu, ale i mě. Barva již byla stará, nábytek se právě rozpadal… Jedním slovem to vypadalo velmi zanedbané a neupravené.

Zdroj: lime.energy

Viděl jsem, jak moje žena trpěla a trávila každý den hodně času v této kuchyni, a rozhodl jsem se pro ni udělat dárek. Když jsem ušetřil nějaké peníze, pustil jsem se do práce. Nejprve jsem se rozloučil se starou barvou, vyměnil jsem radiátory a vyrovnal stěny.

Zdroj: lime.energy

Pod oknem se mi podařilo znovu vytvořit miniaturní úložnou skříňku.

Zdroj: lime.energy

Stará podlaha byla stržena a nahrazena laminátem, který vypadal jako dřevo. Stěny na pravé straně jsem zakryl tapetami. Zbytek jsem vymaloval bílou barvou. Vypadalo to velmi originálně a útulně.

Zdroj: lime.energy

Požádal jsem souseda, aby mi pomohl, a společně jsme mohli vytvořit napínací strop. Můj soused položil dlaždici sám za malou odměnu, protože já sám jsem se s takovou prací ještě nesetkal.

Zdroj: lime.energy

Ještě předtím, než jsem začal měnit kuchyň, jsem si objednal světlou kuchyňskou soupravu, o které moje žena dlouho snila.

Zdroj: lime.energy

Manželka byla v úplně překvapená! Dokonce plakala štěstím! Také jsem byl velmi rád, že jsem mohl plně odhadnout její přání!

Share