Monika Bagárová prozradila, jak probíhá její mateřská dovolená doopravdy: na sociálních sítích to vypadá jako procházka růžovou zahradou

Monika Bagárová, která před čtyřmi měsíci porodila dceru Rumii, do této chvíle dávala na Instagram pouze příspěvky, které ukazovaly, že její mateřství probíhá bez problémů. To určitě zavádělo ostatní ženy. Nakonec se ale ukázalo, že vše je úplně jinak.

Zdroj: blesk.cz

Na fotkách to vypadá, že maličká Rumia je bezproblémovým dítětem, které jen spí, jí a směje se. Teď se ale ukazuje, že dcerka zpěvačky Moniky Bagárové a zápasníka MMA Makhmuda Muradová umí doma pořádně zatopit.

Zpěvačka se stěžuje, že málo spí, protože dcerka dokáže celou noc proplakat.

Zdroj: blesk.cz

„Ruminka dnes celé dopoledne a odpoledne dospávala noc,“ prohlásila na sociálních sítích porotkyně show Česko Slovenská SuperStar.

Poté dodal, že by ráda dospávala společně s Rumií. Doufá, že brzy únava přejde.

Zdroj: blesk.cz

Ostatní maminky v komentářích Monice řekli, že to časem přejde, ale bude to trvat až dva nebo tři roky. Navíc je nyní často na miminko doma samá, protože se partner Makhmud připravuje na další zápas v Polsku.

Mladé mamince proto pomáhají rodiče a sestra Natálka. Bagárová manželovi nic nevyčítá a chce, aby byl se svou práci spokojený.

Zdroj: blesk.cz

Počítat s druhou babičkou Monika zatím nemůže. Její „tchyně“ totiž bydlí v Uzbekistánu a vnučku ještě ani neviděla. Kvůli epidemii se to v nejbližší době asi ani nezmění.

Zdroj: blesk.cz

Share