„Můj názor je takový, že bych chtěl pomoci jako osoba nezávislá, jako expert“: Proč Andrej Babiš chce zařadit exministra zdravotnictví mezi expertů v boji proti koronaviru

Roman Prymula více než před týdnem přišel o post ministra zdravotnictví. Rozhodujícím se stalo noční setkání v stravovacím podniků.

Zdroj: youtube.com

Přičemž sám exministr nařídil, že všechny stravovací podniky mohou vydávat jídlo pouze před výdejní okénko.

Zdroj: youtube.com

Premiér Andrej Babiš bez ohledu na to je jistý, že Prymula musí patřit mezi lidí, kteří mají vliv na řešení koronavirové krize v tuzemsku.

Zdroj: youtube.com

Ještě před svým odvoláním exministr uznal za možné, že i po skončení na postu ministra zdravotnictví by chtěl vládě pomáhat v boji proti koronaviru. „Můj názor je takový, že bych chtěl pomoci jako osoba nezávislá, jako expert,“ řekl. Prymula dodal, že i přes to, že chce pomáhat, do oficiální vládní pozice jít nechce.

Zdroj: youtube.com

Andrej Babiš předpokládá, že bývalý ministr zdravotnictví by mohl být jedním z expertů epidemiologů i nadále. Zatímco premiér nedokázal objasnit podrobnosti o spolupráci.

PSALI JSME: „CÍLEM JE MAXIMÁLNÍ ČITELNOST PRO KAŽDÉHO OBČANA TÉTO ZEMĚ“: CO PŘEDSTAVIL OBYVATELŮM NOVÝ MINISTR ZDRAVOTNICTVÍ JAN BLATNÝ

ČTĚTE TAKÉ: TRUMP VS. TWITTER: KONFLIKT MEZI POLITIKEM A SOCIÁLNÍ SÍTÍ POKRAČUJE

Share