Muž, který žije už dvacet let v podzemní zemnici v lese, říká, že nic nelituje

Obyčejně vypadající výkop uvnitř je byt s úplným vybavením. V poslední době si stále více lidí říká „introvert“. Věří, že interakce s vnějším světem je pro ně obtížná, a snaží se vyhnout jakémukoli kontaktu s jinými lidmi. Navíc většina z nich ve společnosti nadále existuje, a proto si kromě toho nejsou schopni zajistit slušný život.

 

Zdroj: youtube.com

 

Dan Price sám sebe nazývá „Hobbit Man“. Tento muž si dlouhodobě pronajal pozemek v oregonském lese před více než dvaceti lety. Dana lze považovat za skutečného introverta, protože les využívá nejen k rekreaci. Postavil si výkop, který připomíná obydlí hobita. Kdysi se to nijak nelišilo od jakéhokoli výkopu, ale postupem času si Dan Price proměnil své doupě na domov s kompletním vybavením.

 

Zdroj: youtube.com

 

Nástupiště u vchodu do podzemního krytu je obloženo kamenem. Dveře obydlí jsou malé velikosti, ale takové šířky, že nedovolí chladu vstoupit dovnitř, ani v nejtěžší zimě.

 

Zdroj: youtube.com

 

Díky správnému rozložení a správnému uspořádání věcí není uvnitř nedostatek prostoru. Vše je pečlivě promyšlené a vybavené. Danův výkop má elektřinu, plyn a vodu. Na stropě je velké okno, kterým můžete sledovat hvězdnou oblohu.

 

Zdroj: youtube.com

 

Překvapivě roční nájem nepřesahuje sto dolarů. Muž navíc pracuje jako správce na hřbitově poblíž výkopu. Tato práce mu přináší zhruba pět tisíc dolarů ročně. Dan má těchto peněz dost na to, aby si zajistil jídlo a vše potřebné pro život.

 

Zdroj: youtube.com

 

Hlavní výhodou takového domu je ohromující krajina kolem a absence hlučných sousedů, kteří každý víkend opravují a různě bouchají ve svém bytě. Pokud se chcete ponořit do svého vědomí, můžete požádat Dana Price o několik nocí v jeho netradičním příbytku, protože nedávno začal podnikat, a živí se zprostředkováváním výletů do svého neobvyklého domova.

 

 

Share