“Musíme to všichni nějak zvládnout”: Jágr se vyjádřil o koronaviru

48letý hokejista Jaromír Jágr před nějakou dobou překvapil veřejnost tím, že plánuje hrát do svých 50. narozenin. “Teď už musím, nedá se nic dělat,” uvedl známý hokejista.

Všechny zápasy se kvůli druhé vlně koronaviru posouvají na rok a více. Například zapas v Špindlerově Mlýně bude jenom v prosinci 2021.

Zdroj: instagram.com

Jágr také se vyjádřil o koronaviru, a také o opatřeních, která se týkají sportu. Také hokaejista přesně řekl, proč se žádným způsobem nemůže nakazit koronavirem.

Kvůli tomu, že vláda zakázala ledové stadiony, Jágr se ve dnešní době trénuje na suchu. Hokejista nemá rád všechny opatření, která zavedla vláda, ale snaží se je respektovat a také dodržovat, a doporučuje to dělat všem obyvatelům ČR.

Zdroj: instagram.com

Jágr si mysli, že uchytit koronavirus nemůže, protože mu moc často říkají zvíře nebo mimozemšťan, kvůli tomu, že moc dobře a někdy i agresivně hraje v hokej.

Podle slov Jágra celá situace je nepříjemná nejen pro něho, ale i pro celý jeho kladenský tým, který přesně neví, kdy se začne hrát, a co musejí dělat dál. “Navíc se nesmí trénovat, což mi přijde absurdní,” řekl Jaromír.

Zdroj: instagram.com

Také se musel odložit zapas ve Špindlerově Mlýně, kvůli tomu Jágr je moc smutný. “O lístky byl ohromný zájem, byli skoro vyprodáno. Měla to být prvotřídní show,” uvedl Jágr.

Jaromír už dávno plánoval odložit tento zapas, protože i v létě by vláda nepustila na stadion 7500 diváků. Maximálně 5 tisíc, ale velká část kvůli tomu by měla smůlu.

Zdroj: instagram.com

Tato hokejová sezóna probíhat bude i v době epidemii, ale bohužel bez diváky. “To je jako hrát divadlo bez diváků. Jasně, snímají to televize, ale ne všichni mají možnost se na to dívat,” řekl Jarda.

Svou kariéru Jágr ještě ukončit nemůže, protože nedávno slíbil, že zahraje v Winter Classic, který posunuli o rok. “Nezbývá mi nic jiného než hrát,” uvedl Jaromír.

Zdroj: instagram.com

Jágr se také nebojí prázdných tribun, před kterými bude hrát během epidemii. Pro hokejistu je to extra motivace. “Bude to spíše takový trénink. Jsme profesionálové, musíme se vyrovnat s každou situaci,” řekl hokejista.

Jaromír Jágr by moc chtěl, aby jeho Rytíři se vrátili do extraligy. Dokonce i koronavirus nezastaví ten návrat. “Musíme to brát jako realitu a snažit se z toho vítězit maximum. To je jediné, co můžeme udělat. I když chápu, že je to složité a hodně lidi má obavy. Musíme to všichni nějak zvládnout,” ukončil Jágr.

Zdroj: instagram.com

Share