„Muž našel doma schované fotografie, na kterých byla zachycena jeho manželka s mladíkem a požádal o rozvod“: Pravdu zjistil až o několik let později

Vitalij své ženě důvěřoval a byl si jistý, že jeho milovaná nevede tajný život. Muž nikdy nekontroloval svou manželku. Život páru byl harmonický a klidný.

Všechno se změnilo, když se žena znovu odjela na služební cestu. Úplnou náhodou muž uviděl ve šatníku tajemnou krabičku na klíč. Co tam bylo? Možná peníze? Žena měla nějaké tajemství. Tato myšlenka nenechala Vitalije na pokoji.

Zdroj: fatelines.net

Muž snadno otevřel krabici za několik minut. Uvnitř uviděl Vitalij spoustu fotografií, na kterých byla zachycena jeho manželka s mladým pohledným chlapem, který ji jemně objímal. „Takto mohou vypadat pouze milenci“, pomyslel si Vitalij. Vede manželka dvojí život? Podvádí ho?

Když se žena vrátila domů, byl obrovský skandál. Po dvou desetiletích společného života se Vitalij nemohl vyrovnat s touto situací. Sbalil své věci a rozhodl se podat žádost o rozvod. Žena jen plakala a nic neřekla. Nechtěla však přiznat svou vinu.

Vitalij brzy se znovu oženil. I když necítil velkou lásku ke své nové manželce, chtěl jednou provždy zapomenout na svůj předchozí život. Kategoricky se nechtěl vrátit ke své bývalé manželce. Druhé manželství muže trvalo jen dva roky.

S každým dnem muž stále více chápal, že mu chybí jeho první manželka. Ublížila mu. Ale i bez ní nemohl žít.

Zdroj: lviv.politeka.net

Celá pravda

Jednoho dne, když tradičně navštěvují své zesnulé příbuzné na hřbitově, se Vitaliy rozhodl přijet do svého rodného města. Doufal, že uvidí svou první manželku. Tak se stalo.

Vitalij uviděl ženu vedle hrobu příbuzného. Muž stál za stromem, aby se mohl dobře podívat na svou bývalou manželku. To nemůže být! Nebyla sama! Vedle ní byl ten chlap. Je to opravdu on? Vitalij se hněval. Manželka nejenže původně neřekla pravdu, ale i žila se svým mladým milencem.

Zdroj: fatelines.net

Poblíž Vitalije stála žena. Všimla si, jak se muž upřel pohled na svou bývalou manželku. Ukazalo se, že to byla známá ženy. Od ní se Vitalij dozvěděl, že bývalá manželka přišla na hřbitov se svým dospělým synem.

Takže to byl syn? Jeho srdce bilo rychleji. Pár neměl děti. Muž si vzpomněl, jak hovořili o adopci dítěte. Ale Vitalij byl kategoricky proti cizím dětem v domě. Žena si uvědomila, že nemůže vzít své dítě z předchozího vztahu do nové rodiny a opatrně ho skrývala před manželem.

Vitalij se neodvážil přistoupit k ženě. Jednou jí poslal pohlednici, prosil za odpuštění. Ale odpověď nedostal.

Share