Dvojitá radost: Ve stejný den došlo k dvěma adopcím v jedné rodině

Chlapec a pitbul byli adoptováni ve stejný den!

Jessica Banjof zašla do zverimexu a najednou uviděla Cupida. Roztomilý pitbul byl oblečený do malého svetru a vypadal okouzlující! Žena ho chtěla pohladit a požádala o tom majitele psa …

Zdroj: storyfox.ru

Jak se ukázalo, pes nepatřil nikomu, ale byl v obchodě díky programu Lucas County Canine Care and Control v Ohiu. To bylo provedeno s cílem pomoci psům z útulku, aby je spatřili potenciální majitelé.

Jessica byla psem tak fascinována, že okamžitě napsala svému manželovi: „Viděla jsem psa a zamilovala jsem se! Je tak roztomilý, přátelský a velmi klidný!“

Její rodina dlouho snila o velkém psovi, takže Jessica se správně rozhodla, že Cupid je to, co potřebuje.

Zdroj: storyfox.ru

Rodina se rozhodla adoptovat domácího mazlíčka, ale dnes na ni čekala další vzrušující událost. Desetiletého syna Jessicy Gabe adoptuje manžel ženy, aby se legálně stal jeho otcem.

„Když jsem byla svobodná matka, bylo to pro mě velmi těžké. S příchodem mého manžela se všechno změnilo. Můj syn se stal jako jeho vlastní a celá jeho rodina také považuje chlapce za svého!“, říká Jessica.

Příjemný okamžik se blížil, když se dítě muselo oficiálně u soudu potvrdit, že považoval nového manžela své matky za svého otce. Když se soudkyně zeptala chlapce, proč Gabe udělal takové rozhodnutí, kluk odpověděl, že vždy považoval tohoto muže za součást své rodiny.

Poté, co jeho nevlastní otec obdržel soudní rozhodnutí, rodina šla oslavit tuto radostnou událost. Na konci oslavy se Jessica rozhodla zjistit, co by její syn chtěl, a chlapec řekl, že chce si vzít tohoto psa z útulku.

Zdroj: storyfox.ru

Rodina to udělala! Za jeden den tedy proběhly dvě oficiální adopce a všichni byli prostě šťastní!

Zdroj: storyfox.ru

Říkají, že jsou neuvěřitelně šťastní od té doby, co se Cupid objevil v jejich domě!

Zdroj: storyfox.ru

Všechno je v této rodině úžasné!

Share