Muž nemohl pochopit kdo každou noc uklízel jeho farmu, a proto instaloval tam skrytou kameru a našel pomocníka

Ukázalo se, že obyčejná myš uklízela farmu.

Zdroj:ukr.media

Dvaasedmdesátiletý Brit Stephen McKirse dlouhou dobu nemohl pochopit, co se děje každou noc na jeho farmě. Na stole měl vždy různé šrouby, matice a další drobné nástroje. Nedávno si však Stephen všiml, že stůl je každé ráno čistý a všechny věci byly pečlivě zabaleny do plastové nádoby.

Farmář dokonce začal úmyslně nechávat šrouby a matice na stole. Ale když přišel ráno, stůl byl znovu čistý a všechno bylo v krabici. Je to nějaké kouzlo.

Muž si dokonce začal myslet, možná má nějaké psychické potíže. Možná každou noc přichází k stolu a sbírá všechno do krabice a pak si na to zapomene. Příbuzní a přátelé si začali myslet, že na farmě je nějaká zlá síla.

Potom Brit vymyslel způsob, jak zjistit, co se děje na jeho farmě každou noc. Koupil kameru a postavil ji tak, aby mohla natáčet všechno co děje na stole.

Jak překvapený byl Stephen, když se podíval na kamerový záznam. Ukázalo se, že obyčejná myš dělala pořádek na stole. Ne, ne duch, ne elf, ale obyčejná polní myš.

Malé zvířatko nosilo v zubech kovové části dvě a půl hodiny. A myši se podařilo zvednut i věci, které byly dvakrát těžší jako ona.

Stephen byl rád, že neuviděl na video sebe. To znamená, že jeho duševní zdraví je v pořádku. Podle Brita myš mu stále pomáhá uklidit stůl na farmě.

Share