„Muž objal nalezenou kočku a rozbrečel se jako dítě“: Už nevěřil, že svého domácího mazlíčka znovu uvidí

Řidič kamionu jménem Matthew tráví většinu svého života na silnici. Cestuje po celé zemi. Spolu s ním vždy je jeho věrný přítel – šedá kočka jménem Popel.

Setkali se před třemi lety a od té doby se nikdy neloučili.

Toho nešťastného červnového dne zastavil Matthew svůj náklaďák v Springfieldu v Ohiu. V tu chvíli byla kočka něčím vyděšená a vyskočila z auta.

Zdroj: mur.tv

Majitel spěchal hledat zvíře, ale s hrůzou si uvědomil, že kočka zmizela. Zničený hořkými emocemi, muž během několika příštích měsíců hledal kočku, ale tak i nenašel domácího mazlíčka.

Vše se začátkem listopadu minulého roku změnilo. Dvě ženy šly do obchodu. Zaparkovaly auto a když se vrátily, všimly si kočky vedle auta. Bylo ji chladno a čekala, až jí lidé pomohou.

Zdroj: mur.tv

Jedna z žen jménem Kimberly si uvědomila, že je třeba kočku zachránit, a proto ji vzala do auta a začala zahřívat. Bylo vidět, že dlouho žila na ulici a potřebovala péči veterináře.

Přítelkyně se rozhodly obrátit se na Lollypop Farm, organizaci na záchranu zvířat ve Ferportu v NY. Nevěděly ani, že to není jen kočka, ale skutečný cestovatel!

A brzy se personál útulku rozhodl zjistit, jestli má zvíře majitele. Naštěstí měl mazlíček čip, který na tuto otázku odpověděl. Samozřejmě jste pochopili, že jde o Popeli – ztracené kočce, kterou Matthew hledal.

Zdroj: mur.tv

Naštěstí bylo telefonní číslo majitele na čipu, takže mu mohli pracovníci útulku zavolat. Zpočátku muž ani nevěřil, že jeho domácí mazlíček byl konečně nalezen, a dokonce 2 000 kilometrů od místa, kde bydlel Matthew! Byl radostí bez sebe!

O týden a půl později se konalo neuvěřitelně emotivní setkání, které dojalo všechny přítomné. Muž nedokázal zadržet slzy a plakal jako dítě.

Zdroj: mur.tv

„Neprošel ani jeden den, kdy jsem na kočku nemyslel,“ přiznal Matthew a objal domácího mazlíčka.

Popel okamžitě poznal majitele, takže zamňoukal a začal se otírat o ruku. Byl to skutečný předvánoční dárek, který byl nejlepším v životě Matthewa a jeho čtyřnohého přítele.

Zdroj: mur.tv

Share