„Myslí, že její ženich za dívku není zodpovědný“: Žena odmítá platit za vzdělání biologické dcery svého snoubence

Tento příběh sdílela žena na Redditu. Сhce se vdát a její snoubenec má dceru z prvního manželství, kterou on a jeho bývalá manželka před mnoha lety opustili a skončila v pěstounské rodině. Dcera nedávno našla svého otce. Nyní potřebuje finanční pomoc, ale rodič a jeho snoubenka jsou proti.

Uživatelka Redditu jménem Anna a její partner Alexander jsou spolu 9 let. Rozhodli se ženit, ale ho najednou našla jeho sedmnáctiletá dcera Marie, kterou on a jeho bývalá manželka před 16 lety opustili.

Zdroj: fatelines.net

Alexander a Anna se s ní několikrát setkali. Poté zavolali její adoptivní rodiče. Řekli, že dívka potřebuje finanční pomoc pro její studium na vysoké škole. Nový táta a máma nemají potřebné finanční prostředky a vyzývají Alexandra, aby pomohl své biologické dceři.

Je třeba poznamenat, že nevěsta a ženich jsou bohatí lidé se značnými úsporami. Pár řekl „ne“, a teď se druhá strana snaží přesvědčit je.

Anna vysvětluje neochotu jí a její snoubence dát Marii peníze tak: když Alexander a jeho bývalá manželka opustili dítě, adoptovali ji jiní lidé a nyní jsou za ni plně zodpovědní.

Zdroj: fatelines.net

Pěstounští rodiče poukázali na problémy způsobené COVID-19 a také oni nechtějí, aby si dcera brala studentskou půjčku. Anna však poznamenává, že ona a Alexander si svého času brali půjčky na studium a po překonání všech obtíží je vyplatili.

Nyní má její snoubenec úspěšnou technologickou společnost, ona má dobře placenou práci a oni jsou bohatí lidé. Mohli by si snadno dovolit zaplatit za Mariino vzdělání, pokud chtěli.

Ale pár to nepovažuje za nutné, protože Marie není právnicky dítě Alexandra. Nikdy se s ní nesetkal od její adopce jinými lidmi a až dosud. A on a Anna nemají děti, protože je nechtějí.

Zdroj: fatelines.net

A to, že její snoubenec je biologickým otcem dívky, podle uživatelky Reddit, není dostatečným důvodem pro poskytnutí finanční pomoci. Je třeba říci, že se muž v určitém okamžiku chtěl vzdát, ale pod vlivem své nevěsty změnil názor.

Annin příspěvek na Redditu shromáždil přes 400 komentářů a lidé se, jako obvykle, rozešli v názorech. Mnozí stáli na straně Anny a zdůraznili, že dívka nějak podezřelě vstoupila do života svého biologického otce krátce předtím, než ho její adoptivní rodiče požádali o peníze.

Někdo věří, že dívka prostě hledala své biologické rodiče. V každém případě si nemyslí, že Alexander je povinen přispívat k Mariinu studiu. Ale byli i ti, kteří tento pár odsoudili.

Zdroj: fatelines.net

Na které straně jste vy?

Share