Muž prodal auto, aby zachránil život svého psa

Muž jménem Randy Esther má skutečného přítele – psa jménem Gemini. Jsou vždy spolu a velmi zřídka se rozdělí. Asi před dvěma lety mladý muž chránil psa, když mu bylo jen pár měsíců, a od té doby jsou k sobě velmi připoutaní.

Zdroj: Facebook.com

Gemini je velmi milý pes, rád si hraje s malou dcerou svého majitele Randyho. Pro dítě bylo legrační hodit láhev na zem aby jí Gemini zvedl. Ale jednou, bez povšimnutí všech, spolkli Gemini gumovou trysku z láhve.

Po nějakém čase ale pes onemocněl a nikdo nechápal, co se s ním děje …

Zdroj: Facebook.com

Přestal běhat, odmítal jídlo a pořád ležel. Jeho stav se nezlepšil a Randy se rozhodl vzít psa k veterináři. Doktor nejprve nedokázal stanovit diagnózu a určit příčiny stavu psa.

Kvůli nemoci svého domácího mazlíčka musel Randy opustit svou práci, ale to nebylo to nejhorší, obával se, že svého čtyřnohého přítele nebude schopen zachránit.

Zdroj: Facebook.com

Lékaři později zjistili, že uvnitř zvířete bylo cizí tělo. Byla vyžadována operace v hodnotě 4 500. Randy neměl takovou částku a rozhodl se prodat své auto, jen aby zachránil svého psa.

Na záchranu přišli také pečující přátelé, kteří mu dali peníze na léčbu domácího mazlíčka.

Zdroj: Facebook.com

Naštěstí všechno skončilo dobře, Gemini se zotavuje a Randy je velmi šťastný, že jeho nejlepší přítel je naživu a brzy bude zcela zdravý.

„Tohle je můj nejlepší kamarád! Je vždy po mém boku a já jsem mu jen chtěl poděkovat“, říká majitel.

Share