“Odrazilo se to na mém výkonu”: Mamánek Pája během MasterChefu měl těžké období

Pavel Švec zvaný Pája byl soutěžící populárního pořadu MasterChef., který jako poslední ho opustil před letní pauzou. Pája řekl, že se těžké období jeho života odrazilo na jeho výkonu.

Pavel Švec, kterého některé fanoušci přezdívají “mamánek” opustil show MasterChef 2020, protože pohořel na přípravě tresky.

Zdroj: extra.cz

“Všichni jsme známe třesku, ale v obchodech ji vidíme a nakupujeme jenom kusy a vyfiletovanou. Na show jsem dostal celou rybu, kterou jsem viděl poprvé,” uvedl Pája.

Zdroj: extra.cz

Podle Pavla udělal největší chybu v přípravě jídla kvůli své nesoustředěností. Řekl, že během show měl velmi těžké životní období, které se odrazilo na jeho výkonu. V domácnosti, ve které žije, vládne žena.

Zdroj: extra.cz

“Budu mluvit v přítomném čase. Mne se zanedlouho narodí dcera, takže jsem musel přehodnotit cely svůj život včetně výměny partnerek,” uvedl Pája během rozhovoru s televizi Nova.

Zdroj: extra.cz

Také několik otázek během rozhovoru dala hvězda sociálních síti. Plyšový delfín Adolfeen. “Hele, jak se jmenuje tvoje jikra? Ten plankton, co ti porodila ta ženská, co si vyměnil,” zeptal se s legraci delfín.

Zdroj: extra.cz

“Maminka je Kristýnka a malá se jmenuje Viktorka,” odpověděl bývalý soutěžící pořadu MasterChef. Na další otázku, zda je Viktorka v babyboxu, nebo ji má Pája doma, Pavel neodpověděl.

Share