Muž si koupil slepého kocoura, ale o týden později ho dal do útulku: Zachránil chlupáče zázrak

Hluchý a ke všemu ještě slepí kocour plemena Maine Coon, nenacházel si místa v prostorné kleci, kam ho dali v útulku pro zvířata. Dobrovolníci nevěděli, jak zvířeti pomoci. Vše ale vyřešila šťastna náhoda.. a pes.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Jak řekli dobrovolníci útulku, zvíře sem původně přinesl chlap, který kocoura koupil od chovatele. Maine Coon byl původně slepý a hluchý. Mladý muž o tom věděl, a rozhodl se risknout, a vzít si takového kocoura. Po týdnů on pochopil že to nezvládá a dal ho do útulku.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Zvláštní kocour nebyl připravený na život v útulku, a tak dobrovolníci nemohli jen sledovat, jak Maine Coon se trpí. Bylo potřeba něco udělat. Pak jedna z pracovnic útulku zavolala své známé – Sarah O’Hearn, a navrhla jí , aby si toho chudáka vzala k sobě domu.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Dívka tehdy nevěděla, zda to zvládne se slepou a hluchou kočku, ale její manžel pracuje z domu, což znamená, že existuje člověk, který by mohl zvíře pohlídat. Proto souhlasila, a vzala si chlupáče domu.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Sarah, která převzala takovou zodpovědnost, neočekávala, že pro kocoura bude tak obtížné si zvykla na nový domov. Ale ona měla doma skvělého pomocníka – pejska plemena Německého špice trpasličího, který se jmenuje Tuukka, on se prostě zamiloval do kocoura a doprovázel ho všude, pomáhál se orientovat v novém domě a vždy byl někde poblíž, aby ten se nebál.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Stephen (takové jméno dostal hrdina našeho příběhu) se také zamiloval do Tuukky a nyní jsou pes a kocour nerozluční. Mladý pár si je může bez obav nechat doma, a díky pejsku se Steven nyní u nich doma skvěle orientuje.

PSALI JSME: „JSI TO SKUTEČNĚ TY“: PES UTEKL OD SVÉ PANÍ A PO TÉMĚŘ ROCE HLEDÁNÍ UŽ ANI NEDOUFALA, ŽE HO NAJDE

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA CHTĚLA HLÍDACÍHO PSA A KOUPILA SI ŠTĚNĚ OVČÁKA ZA 5 TISÍC. ALE PO 2 MĚSÍCÍCH OD VETERINÁŘE ZJISTILA O ZVÍŘETI CELOU PRAVDU

Share