„Jsi to skutečně ty“: pes utekl od své paní a po téměř roce hledání už ani nedoufala, že ho najde

Dívka utratila 1000 dolarů za hledání domácího mazlíčka, ale všechno bylo marné.

Tento smutný příběh se šťastným koncem vyprávěl zpravodajský kanál. Události se začaly vyvíjet téměř před rokem, koncem listopadu 2019 v americkém státě Missouri.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Dívka byla na cestě se svým milovaným psem jménem Walter. V jednu chvíli ale pes vytáhl hlavu z obojku a utekl do hustého lesa. Majitelka a její pomocníci psa hledali týden, ale všechny pokusy byly neúspěšné.

Mladá žena vytiskla stovky inzerátů, vylepila je po okolí v naději, že psa někdo z místních najde, ale to se nestalo. Dobrovolnici dívku ujistili, že pes už pravděpodobně není naživu, protože se ztratil v blízkosti lesa, mohl být roztrhán divokými zvířaty.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Dívka se však se ztrátou nesmířila. I když musela odjet domů do jiného státu, ale jednou za několik měsíců se vracela do Missouri a pokračovala v hledání. Na podzim 2020 se k případu se připojili dobrovolníci.

A v listopadu se stalo zázrak – dívce zavolali dobrovolníci a oznámili, že Walter byl nalezen.

Ona byla šťastná. Samozřejmě, že pes trochu odivoček za rok strávený v lese, ale to byl bezpochyby on! O šťastném setkání domácího mazlíčka a jeho pani napsaly všechny místní noviny.

Odborníci považovali tento příběh za skutečný zázrak, protože domácí pes měl velmi malou šanci přežít ve volné přírodě.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

PSALI JSME: HUBENÝ PES LEŽEL U POPELNIC, NEMOHL SE ANI HÝBAT: VŠAK TOHOTO PEJSKA ZACHRÁNILI A TEĎ JE K NEPOZNÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: LIDÉ ZACHRÁNILI PSA, KTERÝ STÁL NA ZADNÍCH TLAPKACH VE VODĚ: SÍLY HO ZAČALY OPOUŠTĚT, ALE PES SE SNAŽIL PLAVAT

Share