„Na první natáčecí den si samozřejmě moc dobře pamatuji“: Co vzpomíná herečka Patricie Pagáčová o prvním dílu Ulice z roku 2005, kde zahrála jenom v podprsence

Herečka Patricie Pagáčová (31) je jednou z nejoblíbenějších pro publikum ze seriálu Ulice. Přibližně před rokem její postava se seriálu odešla.

Zdroj: extra.cz

Zatímco dějová linka, ve které herečka hrála je stále otevřena a Tereza Jordánová zcela pravděpodobně do příběhu se může vrátit. Postava Terezy v seriálu je již od roku 2005, a herečka prozradila o tom jak se natáčel první její díl.

Zdroj: instagram.com

Od roku 2005 na Nově se vysílá televizní serial Ulice a nikdo v té době ani netušil, že to bude mít pokračovaní i v roce 2020. Tehdy 16letá Pagáčová stala jednou z postav, a vyvíjela se během těchto let. Ale aby dosáhnout štěstí a úspěchu musela projít řadou potíže.

Zdroj: extra.cz

Hned v prvním dílů seriálu se objevila mladá a sympatická Tereza Jordánová a navíc v podprsence. Nyní na to herečka vzpomíná z úsměvem, ale prozradila, že jako pro 16letou holku to bylo trochu moc a to pro ni nebylo žádná radost.

Zdroj: instagram.com

“Scéna v podprsence samozřejmě žádné velké potěšení nepřinesla,“ uvedla Pagáčová. Dodala i to, že natáčení prvního dílu pamatuje i dodnes, bylo to pro ni důležité, byli tam dokonce i novináři, kteří vlastně zesílili slavnostní pocit.

Share