Na střeše staré stodoly našel muž zvláštní mláďata. Musel zavolat veterináři, aby pochopil, jaká zvířata nyní žijí v jeho domě

Pokud by veterinář nebyl zavolán včas, děti by mohly zemřít.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Na stránkách populárního portálu „Reddit“ byl zveřejněn příběh o tom, jak se mužovi v domě objevili nečekaně nové domácí mazlíčky. Šel na plochou střechu své staré stodoly, aby tam našel potřebné vybavení, ale našel něco, co upoutalo jeho pozornost a ten den úplně narušilo všechny plány.

Všiml si pohybu v hromadě hadrů, přistoupil blíž a ztuhl překvapením a náhlým vzrušením. Před ním se různými směry plazila malá mláďata nějakého zvěře. Náš hrdina si nejdříve myslel, že jsou to krysí mláďata, ale když se podíval pozorně, uvědomil si, že se mýlil.

Neobvyklý nález

Muž shromáždil všechna slepá zvířata v dlani a spěchal domů, aby ukázal své ženě svůj nález. Ta předpokládala, že se jedná o mláďata mývalů, ale neměla tušení, co s nimi dál, jak se o ně starat, a tak bylo rozhodnuto zavolat veterináři.

Později, když dorazil veterinář a nakonec potvrdil, že mláďata jsou mývalí, byl pár šokován, že když neznají pravidla péče, mohou snadno zničit život zvířat. Faktem je, že nemohou být krmena kravským, kozím nebo jiným mlékem, po kterém se u nich může objevit průjem, kvůli kterému mohou zemřít.

Tato skutečnost způsobila, že se manželé otřásli, protože právě čerstvým mlékem jejich vlastní krávy se chystali dát domácím miláčkům napít.

Veterinární lékař naštěstí předepsal vhodný systém krmení pro mláďata včas a proto všechna přežila.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Rozloučení s domácími mazlíčky

Krásné děti potěšily své majitele, dokud neskončila hlavní fáze jejich dospívání.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Manželé se k péči o domácí mazlíčky postavili odpovědně a když přišel čas, dospělí mývalové byli posláni do útulku, kde byli po adaptačním období posláni do svého přirozeného prostředí.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

PSALI JSME: MLADICI SE FOTILI V MLŽNÉM LESE: PO ZHLÉDNUTÍ SNÍMKU OBJEVILI NĚCO VELMI DIVNÉHO

PŘIPOMÍNÁME: FARMAŘ SI VŠIML V PŮDĚ NĚCO PODIVNÉHO: PAK VYKOPAL DÍRU A VŮBEC TAKOVÝ OBJEV NEČEKAL

Share