Psychologický test: jaký tvar nehtů vás přitahuje. Vybraná varianta vám řekne o „specialitě“ vašeho charakteru

Jaká neobvyklá povahová vlastnost přitahuje lidi kolem vás? Čím zaujmete při prvním seznámení? Odpověď se dozvíte po malém testu na obrázku.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Odborní psychologové připravili asociativní test, který pomáhá najít u člověka jeho zvláštní povahový rys.

Chcete-li zjistit svou vlastní „specialitu“, stačí se podívat na obrázek s různými tvary nehtů a vybrat ten, který se vám líbí více.

První varianta

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Citlivost, to je to, co ve vás zaujme. Velmi rychle vzbudíte u lidí důvěru a soucit, protože víte, jak poslouchat jako nikdo jiný. Vždy si můžete promluvit od srdce k srdci – podpoříte, ale nikdy neodsuzujete.

Druhá varianta

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Vaším „vrcholem“ je emocionalita. Vždy násilně vyjadřujete, co se ve vás děje. Jsme připraveni upřímně mluvit, smát se a konfrontovat. Je to s vámi zajímavé a někdy i vzrušující.

Třetí varianta

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Sebejistota je to, co zaujme ve vás každého. Sebejistota je ve vás všude, od vašeho vzhledu až po vaše činy. Pevně víte, co chcete, a nedovolíte, aby vás někdo urazil. To vzbuzuje bezpodmínečný respekt.

Čtvrtá varianta

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Pozoruhodným rysem vaší povahy je kreativita. Díváte se na jakoukoli situaci mimo krabici, máte svůj vlastní zvláštní názor na globální témata a opravdu víte, jak překvapit. Žijete inspirací a tím také inspirujete ostatní.

Pátá varianta

Váš vrchol je smysl pro humor. Je prostě úžasný. S jeho pomocí nejen zesvětlíte život ostatním, ale také dokonce vyřešíte některé problémy. Váš výjimečný smysl pro humor z vás dělá neobyčejného člověka.

PSALI JSME: ŽENSKÝ PSYCHOLOGICKÝ TEST: BARVA OČÍ, KTEROU MÁ VÁŠ VYVOLENÝ, PROZRADÍ, JAK MOC VÁS MŮŽE MILOVAT

PŘIPOMÍNÁME: PSYCHOLOGICKÝ TEST PRO ŽENY: PRVNÍ ČÍSLO, KTERÉ UVIDÍTE, VÁM ŘEKNE O VAŠICH SKRYTÝCH OBAVÁCH

Share