“Nás to baví a doufám, že to bude bavit i diváky“: Tereza Bebarová promluvila o odchodu z seriálu a prozradila informace o novém projektu

Známý český serial nedávno oslavil 15 let, co se začal točit. Jednou z důležitých postav se stala Tereza Bebarová (45), která měla roli ženy z Ukrajiny jménem Světlana.

Zdroj: instagram.com

Světlana ze seriálu dokonce televize opustila. Bebarová to popsala tak, že scenáristé nevěděli jak dále postavu rozvíjet a tím pádem rozhodli, že postava se seriálu musí odejít, a to zemřít.
Takové ukončení bylo pro herečku smutným, její roce v seriálu byla hned od začátku, a to celých 15 let.

Zdroj: instagram.com

Hodně diváků považovalo českou herečku za skutečnou Ukrajinku. “Často na mě začaly plynně mluvit a já jim vysvětlovala, že ten jazyk neumím,“ svěřila Bebarová. Herečka objasnila i to, jak bouřlivě reagovali sledující seriálu na její odchod, to ji moc rozechvělo.

Zdroj: instagram.com

Zatím doba Světlany se skončila, a nyní Bebarová má nový pořad s názvem Čas na Te.Be, který vypracovala na jaře. Bude to trh na gauči, kde budou prezentovaní skvělé řemeslníky, výtvarníky a další umělecké lidi z území ČR a SR.

Zdroj: instagram.com

“Využili jsme moderní technologie, jako Skype, a můžu se tak spojit s hosty z celé republiky a světa,“ prozradila herečka svoje plány. Bude se to točit přímo doma u Bebarové. „Má to víc výhod,“ uvedla.

Zdroj: instagram.com

I když to bude levnější, než ve studiu, museli před točením však kuchyňku předělat více do profesionální. “Nás to baví a doufám, že to bude bavit i diváky,“ podotkla nadšená Tereza Bebarová.

Share