Charlize Theron řekla, proč se s nikým nesetkala pět let

Posledním známým románem Charlize Theron byl její vztah s hercem Seanem Pennem – pár podle bulváru dokonce chystal svatbu, i když to sama herečka přímo popřela. Po rozchodu s hercem se hvězda zaměřila na výchovu dvou adoptovaných dětí.

 

Zdroj: Insider.com

 

Zdroj: Eg.ru

 

Charlize vychovává osmiletou Jacksona a pětiletou August. Theron je už pět let svobodná a včera v rozhovoru s kolegyní Drew Barrymore v její show The Drew Barrymore Show vysvětlila, proč s nikým tak dlouho nechodila.

 

Zdroj: Atlantablackstar.com

 

Můj život s mými dětmi a mojí neuvěřitelnou rodinou, kterou mám, je úžasný. Upřímně mohu říct, že se necítím osaměle. Když jsem neměla děti, nenahradily je žádné koníčky, mé zájmy ani aspekty života. Které stále podnikám i když je mám! Myslím, že priority se časem mění. Být rodičem je rozhodně hodně práce. Na konci dne jdu spát a myslím si, že bych nechtěla, aby se tento den něčím lišil.

 

Zdroj: Spletnik.ru

 

Navzdory skutečnosti, že Theron se podle ní cítí skvěle sama, dcera hvězdy je znepokojena tím, že její matka nemá přítele. Jak herečka řekla, August opravdu chce, aby její matka měla přítele.

 

Zdroj: Pinterest.com

 

Před dvěma dny jsem seděla v autě se dvěma svými dívkami a moje nejmladší řekla něco jako „Potřebuješ přítele!“ A odpověděla jsem jí: „Vlastně ne, teď se cítím velmi dobře.“ A ona mi řekla: „Víš, mami, potřebuješ jen přítele, potřebuješ vztah!“ – sdílela herečka.

 

Zdroj: Lifeandstylemag.com

 

Share