Návod k mužské lásce: jak přečíst myšlenky muže

Mnoho žen, které se zamilují, často přemýšlí o svém vyvoleném: „Miluje mě nebo ne?“ Odpověď je jednoduchá – pokud člověk miluje, udělá cokoli, aby upoutal pozornost. Pokud ne – bohužel je pravda krutá, a proto jí nikdo nechce vidět. Pro muže, který nedělá nic a přijde s výmluvami jsou tyto výmluvy často hodné dětských pohádek.

Zdroj: Pixabay.com

„Je zamilovaný, ale bojí se to přiznat?“ „Chce rande, ale stydí se na nej pozvat?“ „Myslí jen na mě?“

Někdy je děsivé přiznat pravdu – muž to nemá rád a nechce to. Protože muž, který je skutečně zamilovaný, se stává skutečným beranem. Může chodit, řídit, létat na velké vzdálenosti a na okamžik vidět toho, kdo je mu opravdu drahý.

Muž však nezvedne zadek, aby prošel několika bloků kvůli ženě, která o něj nemá zájem. A kdyby se rozhodl reagovat na pozvání, udělal by to z nudy. Je nepravděpodobné, že se mu bude líbit zamilovaná žena.

Zdroj: Pixabay.com

Zamilovaný muž je připraven sledovat předmět svých tužeb. Leží to na jeho genetické úrovni. Tomuto problému nemůže odolat. Pokud muž vidí ženu, která se mu zalíbí, nic mu nemůže zabránit jí poznat. Promění se v tryskové letadlo. Pokud muž neukáže iniciativu, nemá zájem o ženu. A tato pravda je fakt.

Zdroj: Pixabay.com

Dokáže říct tisíc a jeden příběh, proč nepřišel a nezavolal. Ale v tom všem bude skrytá hlavní myšlenka, kterou nechce říct. Pravdou je, že se mu nelíbí. A žádné výmluvy nepomohou. Není se třeba okamžitě obviňovat: „Ach, řekla jsem něco špatného a neudělala jsem to!“. Nikdo nemá vinu za to, že se nestal předmětem lásky. Láska je nepředvídatelná věc. Buď je, nebo není.

Zdroj: Pixabay.com

Osvoboďte muže, který není zamilovaný. Nesnažte se ho zeptat, staňte se nejlepším, utíkejte, hledejte ho. To nepomůže. Každá žena si zaslouží mít po svém boku muže, který se o ní chce postarat. Což způsobí, že se budou opravdu milovat a toužit.

Hlavní věcí je nezapomenout na velmi důležitou věc – pokud člověk miluje, je nemožné to necítit.

Share